cool moms give back

 

 

♥ ♣ ♦ ➼ ★

cool moms give back

קהילת האימהות של קול אנד בלו נרתמת למען ילדים נזקקים לקראת חג פורים

17.02, יום ו', בין השעות 11:00-17:30 , רביעיית פלורנטין, ת"א.

♥ ♣ ♦ ➼ ★

 

 

אנחנו נערכות לפורים כבר מהאלווין, בחודש אוקטובר כבר סוקרות את האינטרנט אחר תחפושות שוות שרק מחכות שנרכוש אותן במחירי Sale מיד לאחר החג. ולמרות ההיערכות המוקדמת אנחנו מוצאות את עצמנו סוקרות את הרשת אחר תחפושת חדשה, כי את התחפושת שקנינו בליל כל הקדושים הוא כבר לובש כל יום ביומו. הקבוצה שלנו גועשת ורוחשת כבר למעלה מחודש לקראת פורים, מחפשות תחפושות מיוחדות לבנים, תחפושת חד קרן שאף אחת עדין לא ראתה או מחפשות השראה לכאלה שאפשר לעשות במו ידינו.

 

השיח סביב פורים הגיע אלינו מכל הכיוונים, זה התחיל מקול מאמ אחת שפנתה אלינו עם רעיון מדהים למסיבת החלפות, הרי לכולנו יש תחפושת שירשנו מהאחיינים או שקטנה על הקטנים שלנו כי היא משנה שעברה, אנחנו שומרות עליה מכל משמר כי הם אוהבים לשחק בנדמה לי ולהיות גיבורי על לרגע או פיה שעושה קסמים. הם שמורות, טובות וילד אחר עשוי להנות מהם לא פחות מהילד הפרטי שלנו. אחרי הקול מאמ הראשונה, פנו אלינו עוד שתיים שאפילו הציעו לארח, ואחריהן עוד אחת – ואז כבר הבאנו שצריך לעשות מעשה.

 

הרגשנו שאפשר לעשות משהו טוב יותר, גדול יותר, להתארגן כקהילה למטרה חשובה יותר. מצד אחד להנות מתחפושות חדשות (או כמעט כמו חדשות) לילדים שלנו, אבל מצד שני גם לתרום למי שחסר לו, לילדים ולהורים שתחפושת חדשה תהיה כל עולמם. בין לילה החלטנו שאנחנו מגייסות את כל הכוחות, כל המשאבים ואת כל מי שסביבנו לטובת אירוע תרומה לטובת ילדים נזקקים.

 

לקראת פורים התגייסנו כקהילה לתרום למען ילדים נזקקים בשני אופנים; כל ההכנסות ממכירת התרומה יופנו ישירות לעמותה, הספקים והמותגים שנרתמים לאירוע עושים זאת בהתנדבות מלאה ולכן לאירוע אין כלל הוצאות, כל המכירות שיעשו באירוע מועברות ישירות לחשבון העמותה. בעצם כל תחפושת שתרמתן שווה ארוחה חמה לילד הזקוק לעזרה או לבגדים חמים לחורף. הדרך השניה שבה נוכל גם לשמח את הילדים היא תרומת התחפושות והאביזרים שלא ימכרו באירוע. כל התחפושות, האביזרים ומשלוחי המנות שישארו בסיום האירוע יועברו לעמותה על מנת שהם יוכלו לחלק אותם ישירות אל הילדים. מצד אחד מטרתו היא לגייס תרומה כספית משמעותית שתסייע לעמותה בפעילותה השוטפת לאורך השנה, אבל מצד אנחנו רוצות לשמח את הילדים עם תחפושת במיוחד בשבילם.

 

אז איפה אתן נכנסות לתמונה?

 

האירוע נולד מתוך הקהילה למען הקהילה. אנחנו קוראות לכן לתרום תחפושת או אביזר של פורים שלכל אחת מאתנו יש בבית. הקהילה מונה ביום כ4,500 אימהות בקול מאמס, למעלה מ15,000 קוראות באתר והחשיפה וההשפעה שלנו היא אדירה. מספיק כי כל אחת מכן תתרום פריט 1 ונוכל לשמח עוד ילד.

 

בנק׳ האיסוף שלנו מחכה לכם צמיד המקנה לכן 10 ש״ח לקניה באירוע והמחירים באירוע נעים בין 5-100 ש״ח בלבד – אביזרים ינועו בין 5-30 ש״ח ותחפושות בין 30-100 ש״ח, לפי תחפושות יד שניה, סוגי ב׳ וחדשים.

 

המחירים נוחים, אטרקטיביים לתחפושות שבעונה החמה (עכשיו!) הרבה יותר יקרות. יש לכן הזדמנות לרכוש במחיר מיוחד ויתרה מזאת לעשות תרומה משמעותית לאותם ילדים נזקקים.

 

____________________________________

>> תרמו תחפושת לאחת מנק׳ האיסוף שלנו (פרטים על נק׳ האיסוף בסוף הפוסט)

>> הפיצו את האירוע בקרב ההורים סביבכם דרך וואטסאפ או דרך הזמנה לאיוונט בפייסבוק

>> הגיעו לאירוע תרומה שלנו ב17.02, בין השעות 09:00-15:00 ברביעיית פלורנטין, ת״א, ורכשו תחפושת חדשה במחירים מיוחדים. באירוע גם תחכה לכם עמדת איפור מיוחדת לפורים ועמדת צילום סופר מעוצבת שתוכלו גם לצלם ולהצטלם עם הילדים מחופשים.

____________________________________

 

 

צלמנו רק חלק קטן מהתחפושות שתרמו לנו מותגים וספקים מסחריים, להם אנחנו רוצות מראש להודות על ההירתמות המדהימה ועל רוחב הלב שהפגינו.

 

טמבולינה תחפושות לקטנטנים

שועל

70 ש״ח

 

טמבולינה תחפושות לקטנטנים

אריה

70 ש״ח

 

טמבולינה תחפושות לקטנטנים

ארנבון

50 ש״ח

 

טמבולינה תחפושות לקטנטנים

תוכי

70 ש״ח

 

היה היה

אייל // טוטו + אוזני אייל

70 ש״ח

היה היה

מלכת הלבבות

70 ש״ח

 

היה היה

עליסה בארץ הפלאות

70 ש״ח

 

היה היה 

ארנב // טוטו + אוזניים

70 ש״ח

 

 

היה היה 

אידיאנית // טוטו + כתר נוצות + שרביט חץ

80 ש״ח

 

הפנינג G כ״ס

אולף // פרוזן

70 ש״ח

 

הפנינג G כ״ס

קימונו יפנית // מידה 14

70 ש״ח

 

שמטרלינג מוצרים גדולים לילדים קטנים

לוחם ג׳דיי Star Wars 70 ש״ח // חרב אור Star Wars 15 ש״ח

 

שמטרלינג מוצרים גדולים לילדים קטנים

ספיידרמן

70 ש״ח

 

שמטלרינג מוצרים גדולים לילדים קטנים

חרב אור 15 ש״ח // מסיכה דארת׳ ויידר 15 ש״ח // גלימה 20 ש״ח

 

**כל התחפושות נתרמו ע״י מותגים קטנים וגדולים כאחד, לא ניתן להזמין מראש או לשמור בצד תחפושות טרם האירוע. כל הקודם זוכה.

 

בפוסטים הבאים נראה לכן קצת מתהליך העיצוב וההשראה של האירוע. כי אירוע של קול תמיד שם דגש על הפרטים הקטנים והמעוצבים :] נספר לכם על הספקים המדהימים שלנו שרק רוצים לתרום ולעזור, ומה בעצם מחכה לכם ביום האירוע.

 

בנוסף פוסט של תחפושות יד שנייה שכבר קבלנו מהורים מכל הארץ עתיד לעלות בקרוב, התחפושות מדהימות במחירים מפתיעים.

 

 

 

♥ ♣ ♦ ➼ ★

cool moms give back

קהילת האימהות של קול אנד בלו נרתמת למען ילדים נזקקים לקראת חג פורים

17.02, יום ו', בין השעות 11:00-17:30 , רביעיית פלורנטין, ת"א.

♥ ♣ ♦ ➼ ★

 

מכירת תרומה לפורים בה ימכרו תחפושות ואביזרים יד שנייה שנתרמו ע"י אימהות מכל הארץ, תחפושות ואביזרים חדשים שנתרמו ע"י מותגי בוטיק וחברות גדולות והכל במחירים מיוחדים. באירוע ימכרו גם ערכות להכנת משלוחי מנות מעוצבים, אוזני המן, עמדת איפור ועמדת צילומים הכי קול שיש!

 

לאיוונט בפייסבוק לחצו כאן >>

 

תרומות תחפושות ואביזרים יד שנייה ניתן להעביר לנק' האיסוף הבאות >>
** חנות ספידו בקיריון (קומה 2 ליד הבית קולנוע)
** חנות ספידו עמק חפר (המסיק 7 פארק תעשיות עמק חפר)
** חנות ספידו נמל ת"א (האנגר 8, נמל ת"א)
** חנות ספידו ספורטן פ"ת (רח' דנקנר 1 , פתח תקווה – יש להתעדכן בשעות הפתיחה של החנות 073-2505068)
** סטודיו style guru בן אביגדור 13 ת״א (ימים א׳-ה׳ 8:30-15:300 ובערבים שני רביעי בתיאום מראשש ב 03-5333966)
** משרדי מרקט בלנד, סוקולוב 61, קומה 1, הרצליה (ימים א׳-ה׳- 09:00-18:30 09-8866960)*** סטודיו style guru בן אביגדור 13 ת״א (ימים א׳-ה׳ 8:30-15:30 ובערבים שני רביעי בתיאום מראש ב 03-5333966)

 

 

להתנדבות ביום ההקמה וביום האירוע שלחו לנו מייל contact@coolandbello.co.il

 

 

נופר וירדן.

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה