cool mom | גלי אמית

 

היא מתחזקת את העמוד הכי טוב באינטסגרם [ amitgali@ ] שאתן עדין לא מכירות, בזכות שלושה ילדים פוטוגניים שזורמים עם היצירתיות המתפרצת שלה. תכירו את ה-cool mom החודשית שלנו, גלי אמית >>

 

 

1 // שם: גלי אמית

 

2 // מצב משפחתי: בת זוג ליואב, ואמא לאבירם בן 12, אביגיל בת 10 ותמרה בת 6

 

3 // מקצוע/עיסוק: אדריכלית פנים, עובדת כעצמאית משנת 2006. בעלים של סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בפרויקטים מסחריים הכוללים בין היתר מסעדות וחנויות, כמו גם חללי מגורים פרטיים.

 

4 // יום בחיי גלי

7:00 בבוקר

אני אחראית השכמות בבית, התארגנות לביה"ס ולגן וחלוקת ריטלין. בשמונה אחרי שכולםםםם יוצאים, אני יוצאת גם לאימון ריצה בפארק (ריצת הבוקר=תרפיה לנפש), ורק לאחר מכן מתחילה את יום העבודה.

 

galiamit3

 

12:00 בצהריים

בסטודיו, או מחוצה לו בפגישות עבודה, בין עם לקוחות ובין אם באתרי הפרויקטים השונים. טלפונים, תאומים, בחירת חומרים, ושעות שרטוט על המחשב. מהלך היום הוא מאד אינטנסיבי ועמוס, לקראת שעות אחה"צ יש רגיעה מסוימת המאפשרת זמן לתכנון ולעיצוב נטו. ללא "הפרעות" היומיום.

 

galiamit2

 

16:00 אחה"צ

בימים שאני לא נשארת לעבוד עד מאוחר בערב, אני בארבע בדיוק אוספת את תמרה מהגן, ואז "מתפצלת" לכמה מקומות/עיסוקים במקביל. אפשר למצוא אותי מתכוננת למבחן חשוב במדעים עם אבירם, מקפיצה את אביגיל למקהלה, או את אבירם לאימוני טריאתלון, או נוזלת על איזה ספסל בגינה בזמן שתמרה בבלט, חולמת מזגן מפוצל.

 

galiamit

 

21:00 בערב

22:00 זה ה21:00 החדש. הבית כמרקחה..ההילוך יורד אצלנו בבית רק לקראת השעה 22:00. ואז זה זמן לחטוף איזו ארוחת ערב קלילה,זמן לפגוש את יואב סופסוף במרפסת ביתנו, ולדמיין יחד שאוטוטו מגיע הסופ"ש.

 

galiamit4

 

 

5 // מה הוא הרגע ששינה את חייך?

כל רגע של שינוי סטטוס בחיי .לידה ראשונה,ואז לידה שניה, ואז …השלישית. גם פרידה שהייתה לי לפני חצי שנה משותפות עסקית ארוכת שנים (סטודיו ברנוביץ אמית), וההקמה של הסטודיו החדש שלי עם יואב שהוא גם בן זוגי.

 

6 // מי הוא/היא המודל לחיקוי שלך

אין לי מודלים לחיקוי,יש דמויות מעוררות השראה,בעיקר המודל הנשי באשר הוא. המייצג עצמאות,חופש יצירתי,בטחון, קריירה. לדוגמא: נשים החזקות בתחומן כמו סקרלט ג'והנסון, פנלופה קרוז, פטריסיה אורקיולה(מעצבת), מרגשות אותי מאד.

 

7 // על מה את מצטערת?

אני מצטערת על הרבה דברים! מצטערת על רגישות יתר שאני לוקה בה,מצטערת על אנרגיה שאני לעתים מבזבזת במקומות מיותרים,מצטערת שאני לא פעילה בוועד ביה"ס. מצטערת שלא פצחתי בקריירת מחול.(בחיי) מצטערת שלא נולדתי באזור אחר של כדור הארץ, במקום שפוי ומשעמם.

 

8 // איפה את עוד 10 שנים?

מקווה שבאותו המקום בדיוק.באותה אינטנסביות שכנראה אני מכורה אליה,בריאה ומוקפת באהובים עלי

 

9 // בילוי זוגי אולטימטיבי

סקי.נקודה.וגם חמישי ערב (השעות הכי שוות של  השבוע) על הבר. עם כוס פרוסקו ביד.

 

10 // בילוי משפחתי אולטימטיבי

מתה מתה על טיולי אופניים משפחתיים,ועל ארוחת שישי ערב במתכונת משפחה גרעינית.

 

11 // אתר/בלוג אהוב? ולמה?

מכבי שרותי בריאות אונליין… סתםםם ,PINTEREST, השראה אינסופית

 

12 // חשבון אינסטגרם שיש לעקוב אחריו? ולמה?

rafaelmantesso@ כי הוא חשבון מקורי מלא בהומור רגישות והמון השראה,וגם כי זה קצת מה שאני עושה,רק עם ילדים, במקום כלב.

 

13 // סיכום: מי זו גלי בשלוש מילים:

אופטימית

צבעונית

מעצבת

 

 

כל אחת מאיתנו היא סופר מאמ מהלכת, שתפי אותנו למה את כזו ואולי תופיע במדור שלנו Cool Mom. לחצי כאן לטופס צור קשר >>

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה