אוכל, קדימה אוכל

 

 

 

אנחנו מאמינות שאמא היא סוג של סופרוומן, מעין שילוב מנצח של כוח ומוח שיכול לנהל 10 דברים במקביל. כולנו כאלה, בין אם נודה בזה או נכיר בזה, אנחנו יכולות להיות רגילות, ממוצעות אבל בעבודה הכי חשובה שלנו אנחנו סופר-סטאריות.

 

אם תחפשו במילון את ההגדרה לסופרוומן, תמצאו את נועה הנדין, או בשמה הפייסבוקי והמוכר יותר "מיומנה של אם טרייה". נועה, ליאור, "הגור" "והגוזל", aka משפחת הנדין, היו הבחירה הראשונה שלנו כשחיפשנו משפחה לצילומים למותג BabyBjorn. המשפחה מגלמת בעינינו מודל של המשפחה המושלמת, זו שנראית כמו סיפור אגדה, אבל חוותה לא מעט סערות בחיים, כזו שהמילה חופש היא מילת גנאי, רוויה בציניות שאופיינית בעיקר לה (ולבעלה העוד יותר מושלם ליאור), כזו שלא מפחדת לשתף אבל עדין שומרת על הפרטיות. כזו שלא מפחדת להגיד שקשה אבל יוצאת תמיד עם היד על העליונה.

 

את הסיפור של נועה ולידתו של הגור תוכלו לקרוא בדף של נועה, אין טוב יותר ממקור ראשון, הגור, שהוא כבר לא כ"כ גור (כבר בן שנתיים החתיך) הוא אחד הבחורים הכי שובים שפגשנו. עם חיוך וצחוק לא מהעולם הזה, הוא צלח צילומים שהיו משביתים אפילו דוגמנית צמרת.

 

chair4
chair12 chair9 chair

 

מתוך הפוסט שפורסם בעמוד מ"יומנה של אם טרייה" >>

שב יפה!
איך בכלל יושבים יפה ואיפה קיים הילד הזה שתמיד יושב יפה יותר משתי שניות (בלי שוחד שמכיל רמות סוכר חריגות…)?
ואצלי? (גם) אצלי יש ילד שלא יושב יפה; יש לו קפיץ שם למטה ורף סבלנותו הולם את גילו המכובד (היוש גיל שנתיים האיום, המתיש, ה״לא רוצה״, הטנטרום, ה… פפפפפוווווו… אני פכפוך מים, אני נהר זורם…).
אז ניסיתי להדק רצועות- וזכיתי לצרור צרחות.
ניסיתי לשיר שירים- נזרקו עלי סינרים (עוד מתאוששת מהעלבון).
ניסיתי אפילו עם רינת ברקע (כן, לפעמים אני פותחת את האייפד בזמן האוכל, יסלחו לי כל המצקצקים)- זה רק עודד את הגור לצהול יותר ולהעיף צלחות כאילו רינת היא בכלל מנחה בטברנה יוונית (והנה רעיון לסדרה חדשה; ״רינת מסביב לעולם״. שיר הנושא: משהו באוקטבה גבוהה באופן קיצוני שאף אמא לא מצליחה לשיר בטון הנכון אבל כולן מנסות).
ואז החלפתי כסא לכסא של ״בייבי ביורן״, בו נתקלתי במקרה במסגרת צילומים למוצר אחר, זה היה שנייה לפני החלפת הרצפה העקומה (בחישוב כלכלי החלפת הבלטות הייתה כואבת למושלם בכיס הרבה יותר, אז הוא זרם איתי). לא באמת חשבתי שזה יעזור אבל זה היה המוצא האחרון.
גבירותיי, רבותיי וילדיי היקרים;
בכסא החדש של בייבי ביורן הגור שלי יושב. יפה! מאוד! משהו בצורה שבה הוא יושב בלי רתמות שמאיימות להגביל את תנועותיו, בתוך כסא קומפקטי למראה אך ארגונומי (מאוהבת במילה הזאת מאז שאני אמא. וגם ב׳ניגר׳ מ״חלב ניגר״) ובטיחותי גורם לו להרגיש בנוח ואפילו לבקש לשבת בכסא החדש! (הכי גנטי, גם אני אוהבת כל מה שחדש…).
כשאנחנו יושבים יחד לאכול- כי הכי חשוב לאכול יחד כדי להקנות הרגלי תזונה נכונים, גם אם זה אומר שהילדים אוכלים ארוחת ערב ואמא אוכלת ארוחת שאריות- הוא יושב בכסא בדיוק בגובה שלנו ובגובה של השולחן, כך שיש לו מוטיבציה לשבת יותר משלוש דקות רצוף (בלי רינת ברקע!). אגב, בזכות משקלו ואופן קיפולו אפשר גם לקחת את הכסא בקלות מחוץ לבית ולהבטיח שהגור ישב יפה גם במחוזות אחרים, אפילו סביב שולחן ליל הסדר כיהודי טוב (ואם זה לא יעבוד, נפעיל את רינת באייפון מתחת לשולחן).
ועכשיו רגע של רצינות (מבטיחה שאחריו יגיח רגע של שטחיות, כי אי אפשר איתי אחרת…) :
את סיפורו של הגור והגעתו כרוח סערה במשקל נוצה לעולמנו בשבוע ה- 29 להיריון, רובכם מכירים, אז למרות שהוא פייטר-על-חלל מהיום הראשון לחייו, הוא עדיין צריך קצת יותר עזרה ותמיכה- בכל זאת, חסרים לו לרזומה איזה שלושה חודשי אפייה… בכסא הזה הוא זוכה לתמיכה שמאפשרת לו לשבת זקוף (ויפה) מבלי ״לנזול״ לצדדים, כמו שקורה לו כשהוא מתעייף בכסאות אחרים (וכמו שקורה לכל הילדים כשהם עייפים, והחיים?- מעייפים!). אני לא אורתופדית או רופאה או מהנדסת (מה לעשות, עלי בנט לא התעקש עם 5 יחידות… אפילו 3 בקושי סיימתי)- אבל אני אמא לשני ילדים קטנים (שני פגים קטנים גדולים!) ואני יודעת לזהות מוצר איכותי שמקל על החיים של כולנו.

 

לינק לפוסט המלא >>

 

chair2 chair7 chair6

 

בייבי ביורן אמנם מוכרים בזכות המנשאים המנצחים שלהם, אבל יש להם סדרת מוצרי מטבח ואוכל שמובילה את תחום התינוקות בעולם ועכשיו ניתן להשיגם גם בארץ. כיסא האוכל היינו מוצר הדגל בקטגוריה אבל לצידו גם מערכת כלי אוכל; צלחות, כוסות, סכו"ם וסינרים שלא רק זוכים באיכות המלווה את המותג, אלא גם יפים להפליא.

 

chair15 chair13 chair14 chair10

לסדרת מוצרי האוכל של BabyBjorn לחצי כאן >>

 

כסא האוכל של בייביורן מגיע בשלושה צבעים מנטה, ורוד בהיר ולבן. הוא קל משקל ומתאים מגיל 6 חודשים עד לגיל 3. גובהו מותאם לשולחן האוכל, ובכך מאפשר לו להיות חלק בלתי נפרד מהמתרחש סביב השולחן. עיצוב חדשני המאפשר לו להיות פשוט להרכבה,בעל נעילה פשוטה ובטיחותית ובמצב מקופל אינו תופס מקום כלל.

 

 

chair21 chair20

 

 

 

עוד פרטים על כסא האוכל של BabyBjorn תוכלו למצוא באתר >>

 

** כל התמונות והסרטון בפוסט הם חלק מהפקת צילומים של cool & bello למותג BabyBjorn

 

 

נופר וירדן

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה