cool mom | אורלי הראל

 

החיים מפגישים אותנו עם קול מאמס חדשות ומפתיעות. כאלו שעשו הסבות מקצועיות מרחיקות לכת. בדיוק כזו היא אורלי הראל, ה- cool mom החודשית שלנו. את אורלי פגשנו בזכות המיזם החדש שלה ושל שותפתה חן Two Plus, מותג ייבוא בגדי ילדים ויחד חברנו ליומיים של מכירת בוטיק, סדנאות והרצאות הלקוחות הישר מעולם הפינטרסט המתקיים בסוף החודש.

 

1 // שם: אורלי הראל

 

2 // מצב משפחתי: נשואה לעומר. אמא ללוסי (פקינזית בת 5), לגור (3Y) ולגוני (11 חודשים).

 

3 // מקצוע/עיסוק:

למדתי ועסקתי בחינוך המיוחד. עבדתי עם תלמידים בעלי הפרעות התנהגות בבית ספר לחינוך מיוחד בתל אביב. בדיוק בימים אלה, העסק שלי Two Plus קורם עור וגידים. עשיתי הסבה לייבוא בגדי ילדים.

 

4 // יום בחיי אורלי

7:00 בבוקר

 

orly3

אני בפירוש לא טיפוס של בוקר! ולמזלי הילדים שלי זורמים (או למדו לזרום) איתי ואנחנו כולנו עוד ישנים בשעה הזו.

 

12:00 בצהריים

orly2

 

כל יום הוא יום חדש. בימים אלו אני בעיקר מתעסקת עם המיזם החדש של חן ושלי. בדיוק קיבלנו את הסחורה ואנחנו פורקות ועוברות על כל פריט כדי לוודא שזה מה שהוזמן. במקביל אנחנו כבר עוברות על קטלוגים של עונת החורף הבאה (שהולכת להיות אפילו יותר מרגשת מהעונה הנוכחית), אנחנו מטפלות גם בעניינים האדמיניסטרטיביים של הוצאת המכירה לפועל – המקום, ההפתעות לרוכשות וכמובן ערב ההשקה המיוחל.

 

16:00 אחה"צ

orly

קצת לפני 16:00 אני אוספת את גור, הבכור שלי, מהגן ומבלה את אחר הצהריים עם הילדים. בשנה האחרונה מצטרפים אלינו כמעט כל אחר הצהריים חברים מהגן של גור, על הוריהם ואחיהם. מדהים אותי כל פעם מחדש החבורה הזו שהתגבשה סביב "ילדי הגן", שכבר מזמן לא כוללת רק בילוי בג'ימבורי ובכיכר אלא גם ארוחות שישי, חגיגות ימי הולדת ונסיעות לחופשות משותפות.

 

21:00 בערב

orly4

התמונה… אז לא ככה.  הייתי רוצה בשלב הזה לבלות קצת זמן איכות עם עומר, בן זוגי. אבל, אני בעיקר מנסה לשכנע את המתבגר הצעיר שלי (בן ה- 3 כאמור) ללכת לישון (אחרי עוד סיפור, נשיקה, פיפי, מים…), לעיתים אפילו תוך כדי שאני מניקה את גוני.

אני אמשיך לקוות שערב אחד, ממש בקרוב, החיים שלי יראו כמו בתמונה.

 

5 // מה הוא הרגע ששינה את חייך?

הרגע שבו הפכתי לאמא, אבל לא במובן הצפוי של המילה, אלא ברגע שהבנתי שלצפות לבן או לבת זו פריבילגיה, אולי אפילו חצופה, פשוט צריך לצפות לילד בריא.

 

6 // מי הוא/היא המודל לחיקוי שלך

אני הולכת להפיל אתכן כאן. חמותי.

חמותי היא ללא ספק אישה גדולה מהחיים שפשוט הכל קטן עליה. אשת משפחה מצד אחד ואשת עסקים מצד שני. חריפה, חמה, כייפית ובואו נגיד שאמא לשלושה בנים שמצליחה להסתדר עם שלוש כלות זה כבר אישה שמגיע לה שאפו ענק.

 

7 // על מה את מצטערת?

על הפעמים שאני נותנת לקולות של אחרים לבלבל אותי, ואחרי שאני עוצרת רגע להקשיב לעצמי ולקול הפנימי שלי אני מבינה איפה אני צריכה להיות ומה אני צריכה לעשות. חוויתי את זה במיוחד אחרי שגור נולד ובמקום לעמוד על שלי באסרטיביות ולצעוק לעולם שמשהו לא בסדר, נתתי לאנשים סביבי לגרום לי להרגיש רק אמא צעירה ודאגנית (אולי מדי). חזרתי הביתה, התאפסתי על עצמי, וחזרתי איתו לבית חולים לעשות את הרעש שאני יודעת לעשות. בזכות זה אנחנו כאן היום.

 

8 // איפה את עוד 10 שנים?

נשואה לעומר + 3 ולוסי,  גרה בתל אביב. כל השאר – אין לי מושג.

 

9 // בילוי זוגי אולטימטיבי

לישון, לישון ולישון. אבל אם הכוונה למשהו אקטיבי אז לבשל יחד ארוחה טובה (אני הסו-שף) ולראות סרט או סדרה על הספה.

 

10 // בילוי משפחתי אולטימטיבי

חו"ל או מושב חצבה. אני במקור ממושב חצבה, וכשבא לנו לנשום אוויר קצת אחר, אנחנו אורזים את המשפחה ויורדים לערבה, מבלים עם ההורים שלי, אחותי ומשפחתה או חברי ילדות. עם ההורים של עומר אנחנו נוסעים בעיקר לאיטליה, אבל כל חו"ל מתקבל אצלנו בברכה.

 

11 // אתר/בלוג אהוב? ולמה?

Pintrest לא משעמם אף פעם.

 

12 // חשבון אינסטגרם שיש לעקוב אחריו? ולמה?

lucyvik@ שילוב של אמנות ויצירתיות. מסוג הדברים שאת אומרת לעצמך שאת יכולה לעשות בבית, אבל בחיים לא היית חושבת על זה לבד.

 

13 // מי זו אורלי בשלוש מילים:

אימהות

אופנה

קריירה

 

 

כל אחת מאיתנו היא סופר מאמ מהלכת, שתפי אותנו למה את כזו ואולי תופיע במדור שלנו Cool Mom. לחצי כאן לטופס צור קשר >>

 

slider_popup1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה