עשי זאת בעצמך | ערכת חיזוי מזג אוויר

2015vv7

 

הקול מאמס שלנו היא קבוצה מיוחדת במינה, אוסף של נשים, אימהות, דודות וסבתות שחיות ונושמות עיצוב, לייף סטייל ובפוסט שלפנינו גם diy. בזכותן אנחנו ממשיכות ליצור ולייצר כתבות מדהימות, מעניינות ומסקרנות לאורך השנה. רצינו להכיר לכן את שירה פורר מהבלוג Pretty. Simple. Life ששיתפה את הקול מאמס שלנו בפעילות קסומה ויצירתית שמתאימה בדיוק למזג האויר ההפכפך של החורף.

 

בזכות רילוקיישן לדרום קוריאה שירה גילתה את עצמה מחדש ובמסגרת של  אמא במשרה מלאה החלה לעסוק רק במה שהיא אוהבת. מאז כבר הספיקה לחזור לארץ עם שני ילדים והבטחה שתמשיך לפתח את היצירתיות שבה, הידע, החוויות, הרעיונות ולהעביר אותם הלאה.

 

מבלי ששמנו לב עוד שבוע עבר לו ולאור מזג האוויר הישראלי ההפכפך המאפיין את החורף הישראלי ושני ילדים סקרניים ופיכחיים (״מידי בוקר, השניים מתעוררים, פותחים את התריס, מביטים החוצה ומצהירים: "היום צפוי גשם", "היום הרוחות חזקות", "היום נראה ערפל בחוץ" ועוד מיני פניני חוכמה תלויי מזג אוויר״) שירה עצבה ערכת חיזוי מזג אוויר ביתית

 

2015vv

 

החומרים הדרושים >>
↢ הדפיסי את קובץ תחנת מזג האוויר. לקבלת הקובץ לחצי כאן >>  (מומלץ להדפיס על נייר 300 גר׳)

↢ מספריים וסכין יפנית

↢ מגנטים

↢ דבק חם

↢ לוח מגנטי/מקרר/דלת

 

2015vv6

 

אופן ההכנה >>

 

↢ גזרו מסביב לצורה/לכרטיס בהתאם לגבולות החיצוניים

↢ חתכו באמצעות סכין יפנית ליצירת חלון פנימי במד הטמפרטורה ובמד האקלים

↢ הדביקו את כל הצורות על מגנטים

↢ מומלץ לעשות למינציה לדפים על מנת שישמרו לאורך זמן. חתכו את הצורות ועשו למינציה על דף "תחזית מזג האוויר", הצורות  והכרטיסים. לאחר מכן, חתכו שוב את הכרטיסים, את עונות השנה, החץ, מד הטמפרטורה והאקלים לאחר הציפוי בהתאם לצורתם המקורית. חשוב לציין שלמינציה מעבה את הדף ולכן מומלץ להדביק על הצורות מגנטים חזקים (כאלו שנקנים בחנויות יצירה) ולא להשתמש במגנטים שמוצאים על דלת הבית.

 

2015vv2

2015vv4

2015vv5

 

 

תודה לשירה ששיתפה אותנו ואתכם עם רעיון וביצוע מהנים, לאתר של שירה Pretty. Simple. Life לעוד רעיונות שווים לא פחות לחצו כאן >>

 

לעוד קול מאמס שוות כמו שירה, רעיונות, עצות וטיפים הצטרפו לקבוצה הכי קול בפייסבוק cool and bello moms 

 

 

מאחלות לכן סופ״ש חורפי מתחת לפוך ❆ ⌁ ❆

 

נופר וירדן

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה