cool mom | מריה גרין פוברצ'יק

 

פייסבוק פתח בפנינו עולם שלם, כזה שמעודד חברויות, קשרים ואפילו מיזמים עסקיים (הי אני וירדן הכרנו דרך הפייסבוק). אחרי ותק של מעל 8 שנים בפייסבוק כבר חשבתי שהכרתי את הקהילה שלי מתחילתה ועד סופה. עד שמישהי (נשאיר אותה אנונימית) צרפה אותי לקבוצה של סופרגירלז שוות וחדשות לי לגמרי, אוסף של בחורות מרתקות מכל קצוות תבל. עליהן מנצחת מריה "מרתקת מס' 1", ה- Cool mom החודשית שלנו. שלמרות שענתה במלוא הכנות והחן על השאלון שלנו אנחנו מרגישות שיש עוד כ"כ הרבה שכבות שצריך לקלף על מנת ללמוד איך הקול מאמ הזו עושה את זה?!

 

 

1 // שם: מריה גרין פוברצ’יק

 

2 // מצב משפחתי: נשואה לרועי, אמא לאמילי בת החצי שנה, ולג’ולי וניקי, 2 כלכלבות מטריפות.

 

3 // מקצוע/עיסוק:

מנהלת קהילות, תוכן, מדיה חברתית ועוד מיליון וחצי דברים אחרים ב Trench – אפליקציית web שפותרת את הרצון המתמיד בהתחדשות: בצורך בבגדים חדשים בארון שעוד לא ראו אותנו בהם, שעוד לא התרגלנו אליהם ומציעה לראשונה פתרון שמאפשר לעשות זאת מבלי להוציא כסף נוסף.

 

4 // יום בחיי מריה

 

7:00 בבוקר

 

maraya

7 בבוקר זה לא בוקר, זה כבר אמצע היום! אמילי עדיין לא ישנה לילות שלמים לכן הימים והלילות שלי הם כאחד. עד ההיריון הייתי יכולה לישון גם עד 9 ו -10 בבוקר, אבל מאז הכל השתנה ובשעה הזו אני כבר מעירה, מחליפה, מלבישה ומארגנת את כל דיירי הבית לעוד יום (לא) שגרתי.

 

12:00 בצהריים

 

maraya2

שיא היום בעבודה. אני ועדי (היזמת של Trench) משתדלות לאכול יחד צהריים, גם אם בשאר היום כל אחת מאיתנו עובדת על דברים שונים.

 

16:00 אחה"צ

 

maraya3

בדר”כ בדרכי לאסוף את שמנצי (אמילי) מהגן. אני ורועי החלטנו להכניס את אמילי למסגרת של גן (לא משפחתון, לא מטפלת, אלא גן) דו לשוני בגיל פיצי יחסית (4 חודשים) מתוך ההבנה שלשנינו חשוב להמשיך להתפתח ולהתקדם בתחומים המקצועיים שלנו במקביל לחיי המשפחה. תמיד הייתי גו-גטרית ותמיד אהיה כזו, כל שאר הדברים חייבים להסתדר עם זה.

 

21:00 בערב

 

maraya4

תלוי ביום אבל זה יכול להיות רגע שבו נהיה סוף סוף כולנו בבית אחרי יום עמוס (ככל הנראה), נאכל ארוחת ערב יחד ונצפה באחת מהסדרות שאנחנו עוקבים אחריהן כרגע וננסה להשאר ערים לפחות עד סוף שיר הפתיחה. יכול להיות גם ערב שנצא לארוחת ערב עם חברים טובים (לפעמים אמילי מצטרפת ולפעמים אמילי נשארת עם בייביסיטרית), וגם יכול להיות ערב שבו נצא להופעה בזאפה או בבארבי כי זה משהו שאנחנו אוהבים, תמיד אהבנו, ותמיד נמשיך ליהנות ממנו.

 

5 // מה הוא הרגע ששינה את חייך?

אולי זה מתבקש, ואולי זה לא, אבל אני לא רוצה לומר שהרגע בו הפכתי לאמא הוא ה-רגע ששינה את חיי. כי זה לא יהיה נכון. לאורך החיים עברתי לא מעט רגעים ושינויים אמיתיים שבאמת שינו את חיי בצורה כזו או אחרת. אני חושבת שהשינויים הכי גדולים נבעו מתוך החלטות ופעולות שעשיתי עם הרבה אומץ מאחוריהן. להחליט לעבור לגור אצל אבא ולא אצל אמא, זה משנה חיים. לעזוב את הבית בגיל צעיר, זה משנה חיים. לאזור אומץ להתגרש, זה משנה חיים. לפגוש את אהבת חייך למרות שהכרת אותו רוב חייך, זה משנה חיים.

 

6 // מי הוא/היא המודל לחיקוי שלך

אין לי רק אחד / אחת. כל כמה זמן אני פוגשת אנשים שמגניבים ומרתקים אותי, כאלו שהם באמת מעוררי השראה. לאחרונה הקמתי קבוצת פייסבוק של סופרגירלז אמיתיות, רק שם נחשפתי ללא מעט כאלו.

 

7 // על מה את מצטערת?

יש רק דבר אחד שאני מצטערת עליו והוא שלא התמדתי מספיק עם לימודי הצ’לו שהתחלתי לפני כמה שנים. תמיד רציתי ללמוד לנגן על משהו אבל ההורים שלי לא היו מאלו שעודדו את זה. כשהגעתי לגיל שבו זה נחת עלי, כבר התחיל להיות קשה יותר. אני מאחלת לעצמי שאצליח למצוא את הזמן והכוח לזה מתישהו בעתיד הקרוב.

 

8 // איפה את עוד 10 שנים?

לא חושבת שאני יכולה לענות בכנות על השאלה הזו משום שדברים אף פעם לא קורים כמו שאני מתכננת אותם :) אני בעיקר מקווה להיות במקום שבו טוב לי, עם המשפחה המופלאה שלי, מגשימה עוד חלום או שניים.

 

9 // בילוי זוגי אולטימטיבי

הופעות. תמיד אהבנו הופעות. ככה הכרנו, שם התחלנו לצאת, ותמיד נחלוק את האהבה הזו ללייב מיוזיק.

 

10 // בילוי משפחתי אולטימטיבי

ארוחה משפחתית כיפית ואז לשכב על הגב ולהחזיק את הבטן :)

 

11 // אתר/בלוג אהוב? ולמה?

NYLON הוא אחד האהובים עלי. משלב גם שיק אמיתי וגם פריטי ניוז שמעניינים אותי תמיד.

 

12 // חשבון אינסטגרם שיש לעקוב אחריו? ולמה?

יש כמה נשים נהדרות שאני עוקבת אחריהן. הפעם אמליץ על Isabel_Mjj@ שאינסטוש שלה הוא שילוב מושלם של קריירה, אופנה, לייפסטייל, ילדים, בית ושיק אמיתי.

 

13 //  מי זו מריה בשלוש מילים:

שלוש

לא

מספיק

 

 

כל אחת מאיתנו היא סופר מאמ מהלכת, שתפי אותנו למה את כזו ואולי תופיע במדור שלנו Cool Mom. לחצי כאן לטופס צור קשר >>

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה