צילומי בת מצווה | לירון ורומי

twins_batmizva10

 

צילומי בת מצווה, או "בת מצווש" כמו שאנחנו מכנים אותם בשנים האחרונות לעתים עשויים לעבור את גבול הטעם הטוב. מבלי להישמע מתנשאות או מבינות איך זה להיות הורה לילד מתבגר (או שמתחיל את תהליך ההתבגרות שלו) ילדות בנות 12 הן כבר לא מה שהיו פעם.
 

מעבר לנתונים הפיזיולוגיים האובר-מפותחים (לאור תזונה, הורמונים וכדומה), החשיפה למידע והפתיחות שנוצרה לאור עידן המדיות החברתיות מנפצות כל סיכוי לתמימות בגיל הזה.
 

גיל 12 זו תקופה שברירית, רגע לפני שהן הופכות לנערות אבל הן מזמן כבר לא ילדות, וצילומי הבת מצווה שאפילו אנחנו עשינו בגיל הזה, זו הזמנות לחגוג את התמימות שעוד נותרה.

 

twins_batmizva2

 

מירב ידעה שאת צילומי הבת מצווה של התאומות שלה לירון ורומי יצלמו רק אירה ולנה, הלוא הן ה Simsisters. היא ראתה צילומי בת מצווה קודמים וידעה שזה יתאים בדיוק לבנות שלה.
 

כשהצלמות שמעו שמדובר על זוג תאומות דמיינו תאומות זהות, כמו בסרטים. כאלה שמתלבשות ונראות בדיוק אותו הדבר. שהקול זהה ושהתחביבים דומים. להפתעתן גילו שתי אחיות שונות לגמרי ומהממות כל אחת בפני עצמה.
 

האחת מתולתלת, בוגרת, אשת העולם הגדול, והשנייה, גבוהה עם שיער חלק גולש ילדת טבע מלאת חלומות. אבל את החיבור ביניהם אי אפשר שלא להרגיש ולמרות שהן תאומות לא זהות חיצונית הדמיון ביניהן מתפרץ. שתיהן חייכניות, אוהבות לנגן בגיטרה ולרכב על אופניים, והכי אוהבות לשכב על מחצלת ולחלום בהקיץ.
 

twins_batmizva21twins_batmizva23 twins_batmizva19twins_batmizva11 twins_batmizva4 twins_batmizva5twins_batmizva14twins_batmizva17twins_batmizva25twins_batmizva

צילום // Simsisters Photography & Styling

 
עידן התמימות!
 
נופר וירדן
 
 
 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה