החיים על פי נועה תשבי | בייבי שאוור

 

לפני שבוע בדיוק נועה ילדה את בנה הבכור. עדין לא גילינו את שמו בישראל (או LA) אבל זה הזכיר לנו את המפגש והשיחה על טרנד ה- baby shower, למה, כמה ואיך הכי מומלץ לחגוג את הרגע טרם הפכת לאמא. זה הפוסט הרביעי בסדרה ״החיים על פי נועה תשבי״ ובו נספר לכן למה כדאי לכן לחגוג את טרם הגעתו של העולל (מעורבות שם מתנות רק בשבילך) ואיך כדי לעשות את זה הכי טוב. ולא, לא מדובר רק על אימהות לילד ראשון, סליחה, גם לאימהות ׳ותיקות׳ מגיע קצת תשומת לב!

 

baby shower זה לא מושג זר לקול מאמס שלנו, אתן ודאי זוכרות את ההפקה המשגעת שלנו cool boho baby shower שבה חגגנו לאור ההיריונית היפה ולארבעת החברות הכי טובות שלה בייבי שאוור שכולו היה קול ויפה.
boho_baby_shower17 boho_baby_shower15

צילום Simsisters להפקה cool boho baby shower

 

רק כדאי לעורר את זכרונכן, בייבי שאוור הינה מסורת אמריקאית בעיקר של הענקת "מטר" (מפה המילה shower) מתנות לאמא לעתיד. זו בעצם חגיגה שלך ושל כל החברות ובנות המשפחה הקרובות אליך שבה תשומת הלב מופנת רק אליך, מעין מסיבת רווקות ללא אלכוהול לאמא (אבל אל דאגה האורחות לא צריכות לסבול) טרם הדו דייט.

בד״כ בייבי שאוורס נערכות בסביבה הטבעית שלך (את כבר בתשיעי ובר תל אביבי הארד קור כבר לא בראש מעיינך), במסעדה אהובה בחדר פרטי או במתחם ספא מפנק שיכול להתאים את עצמו למיני אירוע.

צריך להתנהג לbaby shower כמו כל אירוע מעוצב שאנחנו מארגנות. ובינינו אנחנו רק מחפשות סיבה למסיבה. כמו בכל אירוע אנחנו צריכות להחליט על נושאֿ שיחדד לנו את האלמנטים העיצוביים של המסיבה.

 

בדומה ל cool boho baby shower שלנו מסיבת הבייבי שאוור של מולי סימס השחקנית דומגנית האהובה עלינו גם היתה ברוח הבוהו שיק. עם שילוב קסום של פרחים בוהקים וצבעוניות של ורודים וצהובים.

 

babyshower6   babyshower9 babyshower10

התמונות לקוחות מפה >>

 

את הבייבי שאוור של טיפני אמבר תיסן גם כן אירחה בחצר ביתה, ובמקרה שלה בחרה להתמקד בצבע. גוונים של כחול עמוק וסגולים התאימו בדיוק לאירוע שתכננה.

 

babyshower17 babyshower16 babyshower13 babyshower12

 

במקרה של תיסן לא מדובר רק על החברות הכי טובות אלא על בני המשפחה והילדים ולכן הוקדשה פינה מיוחדת גם להם.

 

babyshower11babyshower14 babyshower15

התמונות לקוחות מפה >>

 

הגענו לנושא המתנות. לאחר הלידה תתכונני לזה שמרכז תשומת הלב עובר לרך הנולד. ובודדות החברות (יחידות הסגולה) שישימו לב שנזנחת קצת בצד. נויס פלאש >> המתנות שתקבלי לאחר הלידה הם לא בשבילך. 99% שזה רק בשביל התינוק. ולכן זו סיבה מספיק טובה כדי לחגוג את הבייבי שאוור שלך. זה הזמן שאת המרכז, הדגש הוא עליך ומטר המתנות הוא מפוקס לקראת מטרה אחת: את!

 

רוב המתנות שתקבלי יהיו בסימן הלידה ואחת המתנות היפות והכיפיות יכולה להיות צמיד או שרשרת עם שם התינוק שטרם נולד, או ראשי התיבות שלך ואח״כ תצרפי את שלו.

 

babyshower5

התמונה לקוחה מפה >>

 

והגענו לשלב קטעי הבידור של הערב >>

 

אמנם בארץ אנחנו נוהגים לשמור בסודי סודות את של התינוק לעתיד, אבל זו הזדמנות מצוינת לקבל השראה מהחברות הכי טובות שלך. אם אינך יודעת את מין העובר (כן כן יש כאלה!) תוכלי לשים שתי צנצנות אחת לשמות לבנים ואחת לשמות ולבנות, פתקיות קטנות ועטים ליד – ושכל אחת תמליץ על השם האהוב עליה.

 

babyshower8

לקוח מפה >>

 

״משחק״ נוסף נחמד לא פחות או לרכז את כל הטיפים הכי שווים של החברות הכי טובות. לאורך הדרך את תשמעי דעות שונות ומשונות, טיפים יזרקו לאויר, עצות מהסבתא, הדודה והשכנה שסותרות ומשלימות אחת את השניה. כל אחת מהמוזמנות תרשום את העצה הכי מוצלחת שלה לאימהות יעיהל ולשפיות הנפש, וכל העצות החשובות האלה ישמרו לעת הצורך.

 

משחק חמוד, אקטיבי וקורע מצחוק הוא ״נחשי את גודל הבטן של קרלי (שם קוד)״. כל אחת תקבל חוט באורך זהה ולצידו מספריים, המטרה היא לגזור את החוט באורך הנכון – אם תכרכי את החוט סביב האמא לעתיד זה יהיה בדיוק ברוחב הבטן שלה. (כי במסיבות של בנות חייבים איזה משחק שטותי)

 

babyshower7

לקוח מפה >> ולקוח מפה >>

 

 

לקטע המלא קול אנד בלו מציגות baby shower // החיים על פי נועה תשבי פרק 21 >>

 

 

• • •

נופר לובשת שמלה של Sabina

נעליים של Mellisa

סטיילינג Limka

• • •

 

 

טרנד הבייבי שאוור הגיע גם אליכן? שלחו לנו את התמונות מהאירוע הפרטי שלכן ל contact@coolandbello.co.il ואולי הוא יככב באתר

 

נופר וירדן

 

 

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה