הילדים עולים על המסלול

 

rimaromano4

 

שבוע האופנה כיכב בכל המדורים הנחשבים, סוקר ע"י כל העיתונאים החשובים, והיה לנק׳ צ׳ק אין הכרחית לכל מי שמגדירה את עצמה פאשניסטה.

 

אבל אנחנו לא פה על מנת לסקר את שבוע האופנה בכללותו, אנחנו פה כדי לספר לכם על תצוגה אחת ויחידה שהעיזה (כמו גדולים לפניה) להעלות תינוקות על המסלול.  תכירו את המותג RIMAROMANO שזו ההופעה השניה שלו בשבוע האופנה הישראלי. אחרי שבשנה שעברה זכתה רומנו במקום הראשון בתחרות הUpcoming designers, השנה היא כבר מוכיחה שהמותג שהוקם על ידי הזוג רימה רומנו ואשת יחסי הציבור ציפי רומנו כאן על מנת להישאר.

 

בשבוע האופנה של סתיו חורף 2015 לצד בגדי הנשים רימה משיקה קולקציה רחבה לתינוקות, וכמו שהיא מגדירה את זה ״ולהורים עם ראש פתוח״, ובמילים שלנו cool moms בדיוק כמו שאתן. ״המטרה שלי היא לנטרל את ולגרום לאנשים להיראות קצת אחרת, עם בגדים ברמת ביצוע בינלאומית מבחינת גזרה ומבחינה טכנית – לנשים שלא מפחדות ממשהו אחר. הבגדים שיעלו על המסלול, גם של הנשים וגם של התינוקות, הם באותו מוד – יוקרתי, מוקפד וסופר שיקי. השנה עברתי עם עצמי תהליך, הפכתי לאמא, אני מאוד בטוחה בדרך שלי ועובדת מהבטן. כל אלה באים לידי ביטוי בקולקציה נטולת פשרות שמיוצרת כולה בארץ״ אומרת רימה רומנו.

 

rimaromano5 rimaromano8 rimaromano9rimaromano7 rimaromano6

 

בקולקציה תמצאו אוברולים, מכנסיים, חולצות, מעילי פוטבול וז׳קטים, וגולת הכותרת – כולם בשחור! בשילוב חוטים פרומים ותוך הקפדה על הגזרה. גם בקולקציית הילדים היה חשוב למעצבת לשמור על הקו המוביל של הנשים  – בגדים שחיים בהם. על מנת להמחיש את זה בצורה הטובה ביותר החליטו ברימה רומנו להעלות את הדוגמניות והילדים בנעלי nike air force כשהן סוחבות שקית סופר ביד אחת ואת הילד ביד השניה. כדוגמא למציאות היומיומית שלנו ומדגימות איך אופנה גבוהה וחיי יום יום נפגשים ועובדים יחדיו.

 

rimaromano

צילום: אבי ולדמן

 

כמה זה יעלה לכן? 200-350 ש״ח לבגדי תינוקות (3 חודשים עד 5 שנים)

איפה קונים? בחנות המעצבת בכתובת ירמיהו 24 תל אביב

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה