שתהיה שנה דבש | עיצוב שולחן לחג

partybella2

 

כאימהות של קול אנחנו רק מחפשות סיבה למסיבה, תירוץ טוב להפקה הגדולה הבאה שלנו. ערב חג (או צהריים של החג אם כבר מדברים), יום הולדת או סתם מעבר דירה זה הסבר לגיטימי לחלוטין למה החלטנו לארגן שולחן מושלם. אנחנו אוהבות לדייק בפרטים הקטנים; השילוב בין המפה והמפיות, כלי האירוח, הסכו״ם והאוכל ידברו בשפה אחת, ויהיו חגיגה לעיניים בדיוק כמו לפה. ראש השנה זו הזדמנות פז להוציא את כל היצירתיות שלכן החוצה.
 

יש לנו שני טיפים שישנו את חייכן ובקלות ללא השקעה כספית רבה תוכלו ליצור שולחן חג מושלם.
הטיפ הראשון, תחשבו על נושא מקשר וצבעוניות מתאימה. אם עסקנו בראש השנה, אז נושא כמו דבש וצבעוניות של צהוב וחום בדיוק כמו בערכה של PartyBella או רימונים וצבעוניות של אדום ולבן. הטיפ השני, תיצרו משטח נקי (לכל אחת מאיתנו יש כלים לבנים ומפה לבנה) ותשקיעו בעיצוב עשוי מנייר בצבעי האירוע שבחרתן. תמיד אפשר לחזק עם מפיות צהובות או רנאר פשוט מכל חנות חד״פ. ובקלות יצרתן שולחן חג שיסובב ראשים.

 

אצל PartyBella מצאנו בדיוק מה שצריך, ערכה מושלמת שכוללת >>

1 // חבקים דקורטיביים. החבקים מגיעים בגודל 5X30 ס"מ, באריזה יש 12 חבקים, 2 דוגמאות, 6 מכל דוגמא. ניתנים לשימוש כחבקים לבקבוקים וכוסות במגוון גדלים, חבקים למפיות ולעוד מגוון של אפשרויות לקישוט שולחן המסיבה.
2 // מדבקות דגלונים. באריזה יש 12 דגלונים, 3 דוגמאות, 4 מכל דוגמא. הדגלונים מגיעים במדבקה בגודל 2.5X12 ס"מ כשהם פרושים, ו- 2.5X6 ס"מ כשמקופלים. תוספת נהדרת לעיטור קשיות שתיה, להדביק על קיסם ולשים על קינוחים או קאפקייק, ליצור שרשרת דגלונים קטנה ועוד.
3 // תגיות עגולות  סט של 18 עיגולים בקוטר 5 ס"מ, 2 דוגמאות, 9 יחידות מכל דוגמא. אפשר להשתמש בעיגולים המקסימים האלו במגוון אפשרויות לקישוט: ניתן להדביק על קיסם או על קשית שתיה ולשים על קאפקייק או קינוחים אישיים, להדביק כתגית על סרט קשור מסביב לצנצנת ועוד.

 

partybella3

 

4 // כרטיסיות שולחן. 12 כרטיסיות שולחן לכיתוב אישי, 6 מכל דוגמא. גודל 6X8 ס"מ (במצב מקופל). יכול לשמש כתגית הושבה (רושמים את שם האורח) או כתגית שם לכיבוד.
partybella5
partybella8

 

5 // תגיות שנה טובה. 12 תגיות, 6 מכל סוג מגיע עם חוט לקשירה. גודל: 8X6 ס"מ
partybella7
partybella6
צילום // סטודיו אורות
ערכת חג עקיצת הדבורה // PartyBella
סטיילינג ועיצוב שולחן // PartyBella
מפיות וראנר // כל חנות חד״פ
נשיקות ממותגות // חגיגולה – חגיגה של עוגה

 

ואם בשולחן חג בנושא דבש ודבורים עסקינן, אי אפשר שלא להנות ממתכון מנצח של עוגת דבש >>

 

partybella10

 

מחירה של ערכה מלאה 98 ש״ח, כאשר ניתן לרכוש כל מוצר גם בנפרד
להשיג ב PartyBella

 

תוכלו למצוא ב PartyBella גם ערכות ואביזרים וקישוטים לימי הולדת, מסיבות ואירוח חגיגי, בעיצובים מקוריים וייחודיים המיוצרים בארץ.

 

שתפו אותנו בהכנות ורעיונות מגניבים לחג,
נופר וירדן

 

1 תגובה

הוסף רשומת תגובה