6 טיפים לטיסה עם ילדים

אוגוסט זה הזמן שמשפחות יוצאות לחופש. ולא כי אנחנו נהנות מהלחות ומהחמסינים, שהמחירים בשמיים, שכל המלונות בתפוסה מלאה ושבעצם כל משפחות ישראל מבלות מחוץ לבית ובמקביל. אלא שיש חופש, חופש גדול, כזה שמגיע לשיאו מיום א׳ הקרוב (עם סיום הגנים הפרטיים) ועד ל01.09 המיוחל.

אז אנחנו יוצאות לחופש ועל מנת להעביר את הזמן במהירות ויעילות, רבות מאתנו בוחרות לטוס לחופשה קצרה ביוון, שבוע מסעיר עם הילדים באירופה או רוד טריפ בקראוון בארה״ב.

 

על מנת להכין אתכן פיזית ונפשית לטיסה לחו״ל הכנו לכן 6 טיפים להיערכות לטיסה >>

 

1 // הזמינו מראש. לילד עד גיל 9 חודשים ניתן להזמין עריסה על בסיסי מקום פנוי, מה שאוטומטי ישריין לכן את המושבים הצמודים. ילדים עד גיל 24 חודשים יכולים לא לשלם על כרטיס, אבל יש לזכור שבמקרה כזה הם יושבים עליכן כל הטיסה (בדגש על עונת הקיץ בה אין כסאות פנויים). ואם חיכיתן כמונו לרגע האחרון והחלטתם לא לשלם על כרטיס נוסף לילד תבקשו לשריין שני מושבים בסוף המטוס, ליד החלון וליד המעבר. רוב האנשים לא רוצים לשבת מאחור ואם יש סיכוי קלוש שהטיסה לא מלאה יתכן וזכיתן במושב אמצע במתנה.

 

2 // התנצלו מראש לסובבים אתכן. לטוס עם ילדים למס׳ שעות לא מבוטל (כן, גם שעה עשוי להיות אסון) לא נעים לאף אחד. הסתכלו ימינה ושמאלה קדימה ואחורה ומראש התנצלו בפני הנוסעים שלידכן. זה יהפוך את הגלולה לפחות מרה. אפשר אפילו לעשות זאת בהומור ולחלק אטמי אוזניים, כמו שתראו כאן  

 

3 // עגלה. גם אם אתן נוסעות עם בן הזוג או משפחה גדולה, תמיד טוב שאת הקטן או הקטנה תסחוב עגלה מרגע העליה והיציאה מהמטוס. מלבד הנוחות לפני ואחרי הטיסה, זה ישרת אתכן גם בארץ היעד.

 

4 // האכלה בהמראה ובנחיתה. הלחץ באוזניים לא נעים למבוגרים ולילדים. תנועת היניקה (גם מוצץ יעזור) תסייע לקטן או הקטנה לעבור את זה בשלום.

 

5 // הלבישו ולבשו בגדים נוחים לטיסה. לא לכן ולא לקטנים יהיה נוח בטיסה הזו. נסו לשפר את נקודת המוצא שלכם בכך שיהיה לכן נוח כמה שניתן. אל תשכחו להביא בגדים להחלפה, גם לכן! במיוחד כשמדובר בתינוק שעדין פולט.

 

6 // הרשימה המושלמת לטיסה >>

 

TRAVEL

 

1 // בקבוק האכלה

2 // מוצץ

3 // חיתולים

4 // טטרא aden & anais

5 // שמיכה 100%brouk

6 // מנשא ergo baby

7 // תיק החתלה של Storsak

8 // סניטייזר נייד

9 // סווטשירט ובגדים להחלפה מ 123unisex for kids

10 // עגלת yoyo (מתאימה גם לכניסה למטוס)

11 // ספר אהוב נונה ומחק האויר

12 // אייפד הכולל אפליקציות ותוכניות אהובות

13 // משחק מסקרן כמו הפלאפון הראשון שלי

14 // פיג׳מה carter's

 

 » רוצות לדעת איך לארוז בשביל הקטנים? לחצו כאן לרשימה המושלמת שתוכלו להדפיס ולסמן בקלות «

 

הכל אני יכול בחופש הגדול

טיסה נעימה ✈

נופר וירדן

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה