החדר של דן

dan_photography3

החדר של >> דן. בנם המתוק במיוחד של שירה גנני וארי טוטפלד. את שירה אתם וודאי זוכרים מהפקת פסח המשגעת שלנוומכירים את הבלוג שלה.

 

העיצוב >> החדר נקי, עדכני ומואר. הוא ילדותי, מבלי ליפול לקלישאות ובלי עיטור מיותר.

 

ההשראה >>

שירה מאמינה שחדרי ילדים, כמו חדרים אחרים בבית, צריכים להיות נעימים, מאוזנים ובלתי עמוסים. חדר של תינוק צריך להיות מקום המפלט והמרגוע לא רק של הילד – אלא גם של הוריו, המבלים איתו זמן לא מבוטל בחדר. חדרי הילדים היפים ביותר לטעמה של שירה עוצבו כחלק אינטגרלי מהבית ואינם מכילים בהכרח רהיטים או גרפיקה הייעודיים לחדרי ילדים.

החדר של דן הוא ממ״ד ומשמש גם כחדר הארונות והאחסון של הדירה. כדי לטשטש ולהעלים את נוכחות הארונות הגדולים, ציפתה שירה את דלתותיו של ארון אחד בטפט, שישמש נקודת צבע והדפס מרכזית בחדר. את הארון השני הסתירה לחלוטין מאחורי וילון גדול, שבין כנפיו מציצה רק המראה הגדולה, המחזירה את האור מהחלון.

 

dan_photography2
החדר של דן קטן ושירה רצתה להמנע מטעות נפוצה של הורים המעצבים חדר לילדים – נראה שבניגוד ליתר חדרי הבית, זה החדר שדוחסים אליו רהיטים כבדים וגדולי מימדים, לא משנה מה גודלו. גם לחדרון הכי קטן מתעקשים להכניס שידת החתלה, מיטה נדיבת מידות, כסא הנקה מסורבל וכו׳. מכיוון שהחדר עדיין משמש כחדר הארונות, שירה רצתה להבטיח תנועה נוחה בחדר, כך ששני השימושים לא יפריעו זה לזה.

 

dan_photography6

שירה בחרה בשידה שאינה שידת החתלה ייעודית, כיוון שרצתה רהיט שממשיך לשמש את המשפחה גם אחרי שלא יזדקקו לעמדת החתלה. שיהיה נאה ולא ״פיל לבן״ התופס המון מקום כמו מרבית שידות ההחתלה. שירה הייתה זקוקה למקום אחסון רב והשידה הזו היתה מושלמת. החלפת את ידיות המקוריות בידיות זכוכית מהחנות טורקיז הום עשו את המהפך.

 

dan_photography8 dan_photography9 dan_photography7  dan_photography4 dan_photography5
dan_photography
צילום: שירה גנני

 

דיטיילס >>

עיצוב // שירה גנני עיצוב פנים

מיטת תינוק // דגם גוליבר, איקאה

שידה // דגם המנס, איקאה

שטיח כותנה // דידי מוצרי סיני

מובייל, מגן ראש, לווייתן בד, שמיכות טלאים וכרית משטח החתלה // נתפרו על ידי שירה.

הארון // מצופה טפט קיר של Esprit

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה