חופש אמיתי | תחרות לקיץ

 

quut_photography2

 

אנחנו בנות של קיץ, מתעוררות לחיים כשיש אור יום במיוחד שמלווה בשמיים כחולים. במהלך השבועות הקרובים נסייע לכן לעבור את החופש הגדול בשלום, הכנו לכן סדרת כתבות שיעזרו לכן למלא את הימים בפעילויות ולהינות מכל רגע.

 

על מנת להשיק את החופש כמו שצריך החלטנו לפנק אתכן בתחרות שווה במיוחד. בעינינו בילוי בים הוא בילוי אוליטמטיבי בחודשי הקיץ. בתחילת הקיץ כל היום פרוש לפנינו, וביולי אוגוסט שעות הבוקר ואחה״צ הן שעות הקסם.

 

המוצרים של quut, חברה המתמחה במוצרי פנאי לים הופכים את הבילוי בים לאידיאלי. אתן יודעות כמה חשוב לנו הפן העיצובי, אבל quut זיהו ויצרו מוצרים עם טוויסט למשחק בחוף הים.

 

quut_photography5

quut_photography4

quut_photography3

quut_photography10

 

 

אז מה בעצם צריך לעשות כדי להנות מכל הטוב הזה?
✽ העלו תמונה שמסמלת בעניכן ׳חופש אמיתי׳ לאינסטגרם ותייגו coolandbello@ והאשטאג QuutCoolSummer#   עד יום ג׳ 28.07.15 כולל

 

✽ ניתן לתייג תמונות חדשות וישנות

 

✽ עקבו אחרי coolandbello באינסטגרם

 

✽ אקסטרה פוינטס/לאלה מכן שאין אינסטגרם: העלו תמונה לפוסט התחרות בפייסבוק (תמונות שיעלו לעמוד ולא לפוסט התחרות לא יתקבלו לתחרות)

 

✽ על הזוכה נכריז ביום ד׳ 29.07.15

 

 

והפרס הגדול >> התמונה הזוכה תזכה את בעליה בערכה מושלמת לים של quut מתנת ענטל.

 

הערכה כוללת (1) סקופי – את חפירה, (2) טריפלט – גם מגרפה, גם את חפירה וגם מסננת, (3) אלטו – ערכה לבניית ארמונות, (4) קופי ו(5) רינגו הסט של כפות ודיסקיות לאינספור משחקים מומצאים על ידי הילדים.

 

הכל אני יכול בחופש הגדול!

 

בהצלחה,
נופר וירדן

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה