הכל אני יכול בחופש הגדול | פעילויות לחודש יולי

החופש הגדול דורש הערכות והתגבשות של כל בני הבית. מלבד ימי החופש שאנחנו צריכים לקחת, ולהכין לוז סבים וסבתות, כל מה שהקטנים צריכים זה קצת תעסוקה. ואנחנו צריכים קצת גיוון. למדתי שאם נשמור על לוח זמנים מדוקדק ומסגרת ידועה מראש ככה ימי החופש יעבור להם בקלות ובמהירות.

 

ועל מנת שזה לא יהיה כבד לנו מדי בכיסים, לי זוהר המייסדת של אתר היום ב4 דאגה לכן למגוון פעילויות חינמיות ובעלות סמלית שאפשר לשלב במהלך היום באזור ת״א

 

1 // פרויקט ״גינה לי״ של עיריית ת״א  

פרויקט גינה לי חוזרימים א'-ה' ביוניאוגוסט, בשעות 19:30-18:00, בגינות העיר. פרויקט "גינה לי", שחוגג השנה 12 שנים להיווסדו, מתקיים בגינות שכונתיות ברחבי תל אביביפו, וכולל הפעלה מוסיקלית והצגת תאטרון בהשתתפות שני שחקנים.

הכניסה חופשית

 

2 // סיפורי רחוב – שעות סיפור שמתקימות באווירה קייצית בגן מאיר ובשדרות ההשכלה

הכניסה חופשית

 

3 // מופע מים Tel Aviv Water Show 

החל מה-19.7 בנמל תל אביב יתקימו בערבים מופעי מיים נחמדים. בנוסף מתקיימות בנמל עוד פעילויות כמו משחקי ילדות וסרטים תחת כיפת השמים.

הכניסה חופשית

 

4 // הטריבונה ביריד המזרח

מתקיימים סדנאות ומופעים משתנים כמו 

הכניסה חופשית

 

5 // מוזיאון תל אביב לאומנות

מגוון של פעילויות לילדים במהלך חודש יולי כמו מכחול, אמן ואיש סקרן, מעשה בדיוקן

עלות כניסה למוזיאון. מס׳ המקומות מוגבל.

 

6 // מופעי למה במחול בנמל יפו

במקביל לתערוכת 'למה?'  המתקיימת בנמל יפו, תתקיים במחסן 2 הצמוד, פעילות ייחודית להורים וילדים – מופעי מפגש עם כוריאוגרפים מובילים, שיצרו פעילות מיוחדת לכל המשפחה. הפעילות מתאימה מגילאי 4.  

עלות כניסה: 60 ש״ח

 

7 // ממלכת קרטוניה

ב27.07 תפתחת ממלכת קרטוניה בדיזינגוף סנטר ממלכה ענקית שעשויה כולה קרטון, בה הילדים הם האזרחים היוצרים עולם של פנטזיית ילדות קסומה.

כניסה חופשית

 

8 // הצגות בבית תמי

ב27.7 יתקיימו חגיגת הצגות בבית תמי לגילאי 3 ומעלה (שימו לב לא תותר כניסה עם ילדים קטנים מגיל 3 או עם עגלות)

הכניסה חופשית

 
 

 

כל הפעילויות, כל ההצגות, כל הארועים החינמיים, וגם, במיוחד לקייץ: מדריך קייטנות, מדריך בריכות ובקרוב גם מדריך מוזיאונים – הכל מחכה לכם באתר היום ב-4.

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה