ילדי השבט

 

אחד מהמותגים החדשים והבולטים בזירת האופנה לילדים הוא Children of the Tribe האוסטרלי. מעבר לסגנון העיצובי של הבגדים (שמזכיר לנו מותגים אהובים ונפוצים) ישנו דגש על סטיילינג מדויק וקמפיין צילומים שלא נופל מהברנדים הכי גדולים בשוק. התמונות המשגעות שתראו כאן לקוחות מסדרת הצילומים האחרונה, Going places.

 

Children of the Tribe, ובתרגום חופשי ילדי השבט מאופיין בסגנון בוהו, שבטי, אינדיאני קצת, שמחובר לאאוטדורס. תראו הרבה מוטיבים של נוצות, פרחים, איורי חיות והדפסי צבע העשויים מחומרים טבעיים רכים וקשיחים.
הצבעוניות לוקחת את ההשראה מהבית, ביירון ביי באוסטרליה, ומאופיינת בצבעי אדמה וחוף. יש השפעה רבה של נופים מדבריות, הרים, איים וכל מקום בו ילדי השבט ירגישו בבית.

 

הקולקציה עשירה מאד ונותנת מענה בתחום האופנה מניו בורן ועד מידה 6, בנוסף, ליין של אקססוריז כמו כובעים (חלומיים) צעצועים (כמו מצלמה מעץ) והלבשת הבית כמו שטיחים שמימיים ושרשרת דגלונים מקרושה.

 

chhildrenoftribe12 chhildrenoftribe13 chhildrenoftribe4 chhildrenoftribe5 chhildrenoftribe6 chhildrenoftribe7 chhildrenoftribe8 chhildrenoftribe9 chhildrenoftribe10 chhildrenoftribe11 chhildrenoftribe chhildrenoftribe2 chhildrenoftribe3

 

המחירים בדולר אוסטרלי והמשלוח לישראל יעלה לכן $16.16AUD שזה כ46 ₪

 

לאתר >>

לעמוד האינסטגרם (המשגע לא פחות) >>

 

 

 

2 תגובה אחת

הוסף רשומת תגובה