צילומים גיל שנה | מתן לב רן

 

אנחנו חסידות של צילומי משפחה וילדים. אין דרך טובה יותר מלתפוס את הרגע ולהנציח (בצורה מקצועית) את האושר שלנו כמשפחה. אבל בדומה לעולם האופנה, גם בצילומי היריון, משפחה וילדים יש טרנדים ומגמות שמציפות את השוק ומרוב ההיצע קשה לזהות את הטובים ביותר.

 

כאשר מדובר על צילומי סטודיו בעינינו מירית קרמן הצליחה לבלוט "מאז שילדתי אני מרגישה שאני בחיפוש אחר חידושים, שינויים, משהו בחוויה הזו עורר בי את הרצון להשתפר ולמצוא דרכים חדשות לעשות את מה שאני כל כך אוהבת״.

 

ישנו ביקוש גובר לצילומי יום הולדת שנה ומירית חיפשה איך לשדרג, לאתגר את עצמה ולבלוט ביחס לתחרות הגוברת. יחד עם יעל דראל מאי-שם יצרו סט צילומים מרהיב שמזכיר לנו את כל הבלוגים הכי הכי מחו״ל.

 

הדוגמן הראשון נבחר בקלות, מתן הוא הבן הראשון של ניוה ואבישי לב רן. מתן נולד ב14.06.14 והגיע לצילומי גיל שנה בדיוק בזמן. כבר בהיותו עובר הגיע עם אמא שלו לצילומי היריון מה שהפך את החוויה להיות בעלת משמעות רבה עוד יותר.

 

הסט שנבחר ״shine like a star״, צבעוניות של שחור, צהוב וזהב עם אלמנטים של כוכבים והרבה גליטר.

 

mirit_photography8 mirit_photography7

mirit_photography11 mirit_photography6 mirit_photography5  mirit_photography10 mirit_photography9 mirit_photography3 mirit_photography2 mirit_photography4 mirit_photography mirit_photography14 mirit_photography13 mirit_photography12 mirit_photography15

 

צילום // מירית קרמן סטודיו לצילומי היריון ילדים ומשפחה

ארט // מירית קרמן ויעל דראל

ביגוד // סט רקע שחור: מתן לובש אוברול מילדות קסומה ג'ינס וטי שירט מ hm. סט תאורה טבעית: בגד גוף מיננה

אקססוריז //  dream&wishes והילולה

עיצוב הגרפי // ליהי קלס (אחותה של ניוה)

 

בארסנל הסטודיו של מירית מס׳ סטים שונים לבחירתכם. ניתן להתאים פלטת צבעים בתיאום מראש.

 

המון מזל טוב למתן ולמשפחת לב רן

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה