יום הולדת נאוטיקה

יום הולדת >> יום הולדת שנה לעומר

 

הקונספט >> Navy Boy

 

ההשראה >>  עומר נולד בשבוע 35 ב 27.12.2013, הקדים את זמנו בחמישה שבועות ונולד כפג במשקל של 1.980 קג בלידת בזק. את הברית ערכו בצורה מצומצמת בחוג המשפחה בגיל 40 יום כשהגיע למשקל של 4 קילוגרם.

 

הלידה השפיעה רבות על משפחת גדות ובחודשים הראשונים המעיטו לחשוף אותו לעולם ״החזקנו אותו קרוב ללב. חברים לא הגיעו לבקר כי המליצו לנו להיזהר ולהגן עליו בצמר גפן במיוחד בחודשי החורף״. מאז ידעה ג׳ודי שביום הולדת שנה יערכו לו חגיגה גדולה, כמעין פיצוי לשנה שחלפה.

 

יום ההולדת שנה של עומר נערכה ביום שבת, בדיוק ביום הולדתו. החברים והמשפחה הוזמנו לארוחת בוקר מפנקת. הקונספט שנבחר היה נאוטיקה, אלמנטים של ים וסירות, כאשר הצבעים כחול, תכלת, לבן ואדום הובילו את הקו העיצובי. על המלאכה הופקדה תהילה סער מ Glorias. תהילה הצליחה לתרגם את החלומות של ג׳ודי למציאות. סירות מנייר שולבו כמוביילים לקישוט וככלי הגשה לכיבוד, דגלונים מעוצבים, תגיות, כתר לחתן היום הולדת  ושרשראות עיגולים נוצרו בהתאם לצבעוניות השלטת. שולחן המתוקים המשיך את הקונספט על האירוע עם בריכה בממתקים ובכיבוד באותה הצבעוניות ועם אלמנטים כמו דגים מעולם המים.

על ההפעלה הופקדה מיכל צור, מוזיקה באהבהמפגשים מוזיקליים לפעוטות, שהצליחה לרתום אחריה ילדים בתווך גילאיים רחב ולהשאיר את עומר וחבריו מרותקים לחוויה המוזיקלית.

 

 

nautica_bday7nautica_bday9nautica_bday6 nautica_bday11   nautica_bday19

nautica_bday13    nautica_bday15

nautica_bday14

nautica_bday20

nautica_bdaynautica_bday16

nautica_bday18

nautica_bday17

nautica_bday8

 

צילום // אלה מילת צלמת

עיצוב וקישוט // Glorias קישוטים לאירועים ומסיבות

קאפקייקס // I Love Cupcakes 

עוגת יום הולדת בצק סוכר // Cake shop  

כיבוד // home made

הפעלה // מוזיקה באהבהמפגשים מוזיקליים לפעוטות

בגדים //  Petit Bateau

 

 

יום הולדת שמח לעומר ולמשפחת גדות

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה