אש אש מדורה

🔥 הפתעה שווה בסוף הפוסט 🔥

 

ל״ג בעומר ב cool & bello באוירה קצת אחרת. טום (של נופר) חוגג יום הולדת שנתיים בדיוק בל״ג בעומר, האהבה שלו לסמי הכבאי והעיתוי של החג הקלו על בחירת הקונספט העיצובי לחגיגות בגן. מכיוון שמדובר על חגיגות יום ההולדת בגן ניסיתי (בעל כורחי) להיכנס לפרופורציות. בעזרת הבנות של cool & bello moms הקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק מיתנתי את ההתלהבות, ושדרגנו את מה שמקובל ונהוג בגן.

 

ירדן יצרה שפה גרפית עבור יום הולדת כבאי שנופר חלמה עליה, כזו שלא רואים בכל מקום. שמרנו על הצבעוניות שמאפיינת אש; אדום, כתום וצהוב אבל יצרנו שפה חדשה עם אלמנטים מעולם הכבאות המאופיינים באסתטיקה עיצובית קצת נאיבית, המתאימה לעולם של ילדים, אבל בהחלט מתקבלת בעיני האמא המודרנית.

 

 

יצרנו שרשרת דגלים המורכבת מאותיות happy birthday ושדרגנו עם איור המדורה מימין ומשמאל. חוט יוטה ודבק וואשי עשו את העבודה ויצרנו תוצאה מושלמת.

 

birth_gift_14

 

birth_gift_145

 

לילדים בגן יצרנו מדבקות Fire Chief שמכניסות גם אותם לאווירת המסיבה, שירגישו חלק מההווי והשמחה של ילד היום הולדת. טום יתהדר בכובע כבאי מפלסטיק (שלצערי לא הספקתי לצלם) עם מיתוג יום הולדת שנתיים.

 

birth_gift_142

 

בגן של טום נהוג לתת מתנות לגן, ספר או דיסק שישרת את הילדים לתקופה ארוכה. ואכן כמו אמא ממושמעת רכשתי ספר אינפורמטיבי (ומטריף) על כבאים (ולא, לא על סמי הכבאי!). אבל לא יכולתי לוותר על מתנה קטנה וסימלית לילדים. פניתי לרוני מ My Toy Tattoo שיצרה קעקועים זמניים משגעים עם האלמנטים הייחודיים שיצרנו, עצבנו קרטונית תואמת ויצרנו מתנה Custome Made.

 

 

birth_gift_144

 

 

הבטחנו לכן הפתעה שווה! רוצה לעצב יום הולדת כבאי קול סטייל? אם את רשומה לניוזלטר שלנו הקבצים מחכים לך כבר באינבוקס, אם את לא רשומה הירשמי לניוזלטר של cool & bello ממש כאן למטה ↓ , ותוכלי להוריד את הקבצים בקלות.

 

הערכה כוללת >>

* שרשרת דגלים

* חבק לבקבוק מים

* עיגול fire chief

* קרטונית לשקית מתנה

* דף A4 לדף סוכר לעוגה

 

 

demo-01

*התמונה המצורפת אינה ברזולוציה גבוהה. את הקבצים להדפסה תקבלי עם ההרשמה לניוזלטר.

 

 

הירשמי כאן להורדת הקבצים >>

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה