cool moms give back | השראה

 

♥ ♣ ♦ ➼ ★

cool moms give back

הפנינג תרומה לפורים להורים וילדים

17.02, יום ו', בין השעות 11:00-17:30, רביעיית פלורנטין, ת"א

דמי כניסה 20 ש״ח לאדם וילד מעל גיל שנתיים – כל ההכנסות תרומה למען ילדים נזקקים

♥ ♣ ♦ ➼ ★

 

 

כבר למדתן להכיר אותנו, חשובים לנו הפרטים הקטנים לא פחות מהגדולים. אנחנו חושבות על כל דבר קטן. גם בהפנינג תרומה לעמותת חום, ידענו שאנחנו לא נתפשר, שניתן את כל כולנו על מנת ליצור אירוע מרשים, מפתיע, מעניין ומסקרן שיסחוף אחריו את הקהילה ובסופו של דבר נוכל ליצור תרומה משמעותית לילדים הנזקקים של עמותת חום.

 

התהליך שלנו בכל מיזם מתחיל בעולם של השראה. אנחנו חוקרות, לומדות ובודקות מה הגבולות, הטעמים, והצרכים של הקהל שלנו. מבינות שבאירוע משמח במיוחד לקראת פורים אנחנו זקוקות לצבע, לקסם, לחוויה פורימית מקצה לקצה – להפנינג!

 

לצידנו ספקים שתורמים מכשרונם, זמנם ויכולתם. הראשונה ושבלעדיה האירוע הזה לא יכל לקום היא ספיר זוהב מפיקת אירועים בכל רמ״ח אבריה. מלבד האנרגיות המדהימות שהיא ניחנת בהן בעזרתה גייסנו את גוני שביט המעצבת, שלצידה ספקים מדהימים כמו  קיסר ציוד לאירועים ובלונו׳ש אנחנו מגשימות את כל החלומות העיצוביים שלנו. המארחים הנדיבים שלנו הם לא אחר מאשר רביעיית פלורנטין, חלל תעשייתי מואר בחלונות ענקיים בדיוק כמו שדמיינו!

 

כמו בכל אירוע או הפקה, אנחנו מתחילות עם לוח השראה >>

 

 

זו היא רק הצצה למה מחכה לכן באירוע. לצד הפן העיצובי הרכבנו נבחרת מדהימה של ספקים אשר תרמו מיכולתם, כשרונם וזמנם על מנת ליצור הפנינג פורימי מנצח. כל האירוע הזה לא יכול לקרות אלמלא התרומה של כל אחד מהספקים הנהדרים שכבר התגייסו ברוחב לב לאירוע. קצת ממה שמחכה לכן באירוע >>

 

 

עמדת מכירת תחפושות חדשות ויד שנייה שנתרמו ע״י מותגי בוטיק כגון טמבולינה תחפושות לקטנטנים, פיצקדולים סרוגים לקטנטנים, שמטרלינג מוצרים גדולים לקטנים, היה היה, בייבי רוק, out and about, לילי ותום, מינימליסט , היל אופסידנו, small talk accessories ומותגים מסחריים כגון שושי זוהר, הפיראט האדום, חנות הפנינג בכ״ס, מסיבהנט לצד תחפושות ואביזרים יד שנייה שנתרמו ע״י הורים מכל הארץ. לצד התחפושות קבלנו גם אביזרים מדליקים ישירות מהפסטיגל (מי שלחה לי הודעה שאשמור לה חרב האור שתרים את היד), מתנות מדהימות למשלוחי מנות מענטל ואיפור מיוחד לפורים מתנת shooka ו- סקארה. עמדת התחפושות תהיה פתוחה כבר מהשעה 11:00 ועד סוף האירוע. תחפושות והאביזרים ימכרו במחירים נמוכים על מנת לגייס תרומה לטובת ילדים נזקקים. טווח המחירים 5-100 ש״ח בלבד.

 

 

 

 

 

 

באירוע יחכו לכם עמדות עשה זאת בעצמך מותאמות לפורים וכמובן לילדים. שרה המדהימה מיופי של טופי דאגה לשתי סדנאות יצירה שבה הילדים יחד עם ההורים יכינו ויקשטו מסיכות וכובעי ליצן שיכולים לשמש אח״כ כמתנה נהדרת במשלוחי מנות. שימו לב הסדנאות פתוחות לקהל בין השעות 13:00-16:30

 

 

 

 

 

 

הפנינג פורים לא יכול להיות חגיגי מבלי שדאגנו לכם לעמדות איפור צבעוניות ושמחות אופירה דיק פנסו ורויטל בוחניק מגיעות במיוחד אלינו על מנת להפוך את הקטנים לפיות, פרפרים או גיבורי על ליום אחד.  תהילה ימין התנדבה לעמדת הלקים שלנו שתשמח את מרבית הבנות הקטנות והגדולות :], ולצידן אסתי דן שדואגת לעמדת צמות וקעקועים מיוחדת לפורים. העמדות פתוחות לקהל בין השעה 13:00-16:30

 

 

 

 

 

אנחנו רוצות גם להודות לרולדין שתרמו אוזני המן שימתיקו עוד יותר את החוויה.

 

 

 

 

 

 

 

 

מסיבה היא לא מסיבה אמיתית בלי מוזיקה טובה. רן זיו ה- dj שלנו מגיע בכבודו ובעצמו להנעים לנו את שישי ובין לבין כמה לשמח עם שירי פורים קלאסיים לחמם את האווירה.

 

 

 

 

 

 

 

בהפנינג שלנו מחכה לכם עמדת צילום מקצועית, מעוצבת בדיוק כמו שאנחנו אוהבות. נטלי שור ומירית קרמן התנדבו לחלוק את כשרון הצילום שלהן ולתעד את האירוע ואתכם מחופשים, מאופרים, צוחקים ונהנים. בעמדת הצילום תחכה לכם עמדת Gifyyy של print my pic שבעזרתה תוכלו לתעד בקלות את עצמכם ולשלוח ישירות לאייפון מבלי להתאמץ!

 

 

 

 

 

 

 

 

ואל דאגה לא שכחנו, בשעה 16:00 נטיטה מגיעה להצגה מיוחדת לפורים שמתאימה לכל המשפחה שתחתום את האירוע ותשאיר לנו טעם של עוד לחג פורים הקרב ובא.

 

 

 

 

 

 

 

אנחנו רוצות להודות מכל הלב לטו פלאס על תרומה של השקיות והקולבים, לקרייזי בלון על הצמידים, לרשת חנויות ספידו, בייביז בנמל, מרקט בלנד והבנות הנפלאות של סטייל גורו על מרכזי האיסוף, לכל ההורים שתרמו לנו תחפושות מדהימות רק כדי לשמח ילדים אחרים, ולכל הקול מאמס והמתנדבים והמתנדבות שמגיעים לאירוע ובראשם נטלי אגרנט שהתנדבה להפיק את האירוע יחד אתנו. במידה ואת יכולה ומעוניינת להתנדב אנא צרי אתנו קשר בהקדם דרך מייל contact@coolandbello.co.il – אנחנו עדין זקוקות לסיוע ביום האירוע.

 

 

הנכן מוזמנות להגיע יחד עם הילדים והמשפחה ולהעביר צהריים של כיף שכולו למען מטרה טובה. ניתן ואפילו צריך להגיע מחופשים :] ולמעוניינים ניתן לתרום תחפושות יד שנייה באירוע שיועברו ישירות לילדים.

 

 

♥ ♣ ♦ ➼ ★

cool moms give back

הפנינג תרומה לפורים להורים וילדים

17.02, יום ו', בין השעות 11:00-17:30 , רביעיית פלורנטין, ת"א.

דמי כניסה 20 ש״ח לאדם וילד מעל גיל שנתיים – כל ההכנסות תרומה למען ילדים נזקקים

♥ ♣ ♦ ➼ ★

 

 

 

 

 

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה