cool mom | הילה מוטיל

 

בשנתיים האחרונות נוצרה לה קהילת הקול מאמס, אוסף של אימהות מעוררות השראה שעוסקות וחיות עיצוב לילדים. את הילה מוטיל הכרנו דרך הקבוצה ושמחנו לארח אותה במדור שלנו cool mom שתוכלו גם אתן להכיר יותר לעומק >>

 

 

1 // שם:  הילה מוטיל

 

2 // מצב משפחתי: נשואה לאבי ואמא למאיה בת שנה

 

3 // מקצוע/עיסוק

אני מעצבת פנים בעלת משרד עצמאי זאת השנה השמינית, עוסקת בתכנון ועיצוב בתי מגורים ובנייני בוטיק. בעלת תואר במשפטים, שם התחלתי את לימודי, מהר מאוד הבנתי שזה לא בשבילי ובמקביל התחלתי ללמוד עיצוב פנים.

 

4 // יום בחיי הילה

 

7:00 בבוקר

hila2

 

מאיה פותחת כל בוקר עם השמש, כלומר בשש. בדרך כלל אני מנסה למשוך עוד כמה דקות בפוך ומביאה אותה אלינו למיטה ומקריאה לה ספרים. זה מנהג שנוצר מאז שהיא נולדה ואני מתה על הרגעים האלו. ככה כל יום שלנו נפתח באווירה רגועה ושמחה.

 

 

12:00 בצהריים

hila3

 

בניגוד גמור לרוגע שפותח את היום שלי, המשכו די מטורף. טלפונים, מיילים, פגישות אצל ספקים, עם לקוחות בחנויות ובפיקוחים באתרי בנייה, מדלגת מאחד לשני בלי הפסקה, מנסה להספיק כמה שיותר.

 

16:00 אחה"צ

hila

 

זמן מאיה. בפארק, בגינה, בים, בג'ימבורי ממוזג או אצל חברים. באופן מפתיע אנחנו ממש נהנים לגדל ילדה בתל אביב, יש כאן הכל ובמרחק הליכה.

 

21:00 בערב

hila4

 

חזרה לעבודה, זה מאוד נוח כי המשרד שלי הוא בקומה מתחת לבית. לרוב זו שעה שאני משלימה שעות עבודה מול המחשב בהוצאת תכניות עבודה או בפגישות עם לקוחות.

 

5 // מה הוא הרגע ששינה את חייך?

לפני עשר שנים למדתי למבחן בדיני חוזים בבית של חבר ולא הייתי מסוגלת להתרכז בשום דבר חוץ מהעובדה שחייבים להוזיז שם כמה קירות. התחלתי לדמיין איך נכון היה לסדר את תכנון החלל ולעצב אותו מחדש וככה גיליתי את המקצוע הנכון לי.

 

6 // מי הוא/היא המודל לחיקוי שלך

האדריכלית שאצלה למדתי, ברברה ברזין. אישה חזקה ורגישה גם יחד. בעלת בית ספר שאין שני לו, מלמד כלים מעשיים לעבודה, תוך ביקורת כנה והעצמה נשית. מלווה אותי עד היום באתגרים חדשים.

 

7 // על מה את מצטערת?

אני לא רואה טעם להצטער על משהו, כל מה שעשיתי הוביל אותי להיכן שאני היום.

 

8 // איפה את עוד 10 שנים?

היום אני במקום מאוד טוב בחיי, לכן עוד עשר שנים אני מקווה שאהיה במקום מאוד דומה, רק עם משרד יותר גדול, עם עוד ילד או שנים, בית עם גינה וכלב ונסיעה שנתית למשך חודש רק אנחנו מנותקים מהכל.

 

9 // בילוי זוגי אולטימטיבי

דייט נייט במרפסת. בסוף היום אבי ואני יוצאים לדייט במרפסת, יחד עם הרמקול של הבייבי סנס. בכוונה תחילה עיצבתי את המרפסת של הבית כפינה רומנטית ושלווה שמיועדת לזוג וזה באמת נהיה המפלט של שנינו מכל היום ומרעשי העיר (ללא צורך בביביסיטר).

 

10 // בילוי משפחתי אולטימטיבי

בית מלון מול הים. מבלים את היום בצל לצד הבריכה, מדי פעם אחד מאיתנו עם מאיה בג'ימבורי וגם למסג'ים נכנסים בתורות. ככה כל אחד נהנה מקצת זמן שקט וגם שלושתינו נהנים יחד.

 

11 // אתר/בלוג אהוב? ולמה?

House of turquois  בלוג ואתר שמעלה פרוייקטים עיצוביים מכל העולם סביב הצע טורקיז האהוב עלי במיוחד, התמונות המעוררות בו מעוררות השראה.

 

12 // חשבון אינסטגרם שיש לעקוב אחריו? ולמה?

אני לא באינסטגרם…

 

13 // סיכום: מי זו הילה בשלוש מילים

אישה ברת מזל
ככה אני מרגישה כל יום שאני מסתכלת על הבן זוג שלי, הילדה המופלאה והמשמחת שלנו, הבית שיצרנו והעבודה שלי שאני כל כך אוהבת.

 

 

רוצה להיות חלק מקהילת הקול מאמס, לחצי כאן >>

 

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה