יום הולדת הוואי

 

tom38

 

יום הולדת >> יום הולדת 3 לטום (ו33 לעמרי)

 

הקונספט >> Hawaiian style

 

ההשראה >>

 

טום (של נופר) ואבא שלו נולדו בהפרש של יומיים (ו-30 שנים). התירוץ המושלם, מתכון מנצח למסיבה. בהתאם למסורת עוד לפני הגעתו של טום לעולם, אנחנו נוהגים לחגוג במה שאנחנו קוראים לו ״פכטבורגר״, המבורגרים משפחת פכט סטייל. מאז שטום הצטרף לחיינו בכל יום הולדת אני דואגת להוסיף נושא, אלמנט עיצובי מוביל לחגיגה. בשנה הראשונה זה היה סביב קופים, אח״כ בנושא מקסיקני והשנה בחרנו בנושא הוואי.

 

כמו בכל יום הולדת או אירוע, אני קודם כל נכנסת לפינטרסט. יוצרת לוח השראות שממנו בוחרץ, בוררת ומדייקת את העיצוב שלי. הבחירה העיצובית נעשתה בדיוק בזמן, ההורים שלי באותם רגעים בילו להם בניו יורק, ובלי להסס קפצו ל Party city לרכוש כמה אלמנטים דקורטיביים סביב הנושא הנבחר. במקביל התחלתי לאסוף ולבחון מה יש לי בבית ומה עוד צריך לרכוש. למעט מתנות לילדים, כובעי קש ושרשאות הוואי, למזלי הרוב היה בנמצא. בשנים האחרונות אני שומרת שאריות ששרדו מאירועים קודמים ושמחה לגלות שבכל שנה מחדש מוצאת להם שימוש (טיפ ממני, פשוט צריך לזכור איפה אנחנו מאחסנים את הכל, אם נדע איפה זה נדע להשתמש בזה).

 

כבר בכניסה לבית דאגנו להכניס לאווירה, וציידנו כל אחד עם כובע קש ושרשרת הוואי. עשינו שולחן נפרד לשתייה ולמתוקים, ושולחן נפרד לאוכל. מצד אחד פונקציונאלי ומצד שני אני זכיתי לשמור גם על העיצוב.

 

tom35 tom32 tom36 tom33 tom315 tom317  tom318 tom39  tom310tom319

 

אפילו הקינוח נכנס לאווירה, קינוח קוקוס אננס הום מייד, כוסות הגשה מ Mix&Match

 

tom312 tom313 tom311

 

צילום // נופר בן דרור פכט

חד״פ // Party city ו-שי פלסט

דקורציה // רקע שולחן מתוקים עשויים מגלילי נייר ממקס סטוק, ארגזי עץ מהבית, קוקוסים אמיתיים נרכשו בשופרסל, שרשראות הוואי מדרום העיר, כובעי קש שודרגו עם בד פרחוני, קשים פירות משי פלסט

מתנות לילדים // משקפי שמש של Sol וכובעי מצחיה מאשליות

עוגת יום הולדת // עוגת שוקולד הום מייד (שתי עוגות אחת על השניה), ״גדר״ עשויה מגליליות, קייקטופר גזרתי מצלחת חד״פ (:])

 

יום הולדת שמח לטום ולעמרי!

 

גם אתם חגגתם יום הולדת שווה לספר עליה, שלחו לנו מייל עם מס׳ תמונות לכתובת contact@coolandbello.co.il ואולי המסיבה שלכם תופיע בקול..

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה