משמחת את המארחת #2

 

והפעם אנחנו מציינות את חג הפסח, כחג המתנות. יש שני מועדים עיקריים בשנה, בהם אנחנו ״מחוייבות״ לכבד את המארח/ת ולהעניק להם מתנה ראויה לחג. את מתנות ראש השנה תוכלו לראות פה, וכשהרכבנו את סדרת המתנות לחג האביב החלטנו שפסח חייב להיות הנושא המוביל. סדרת המתנות שנבחרה משלבת בין מתנות ייעודיות למארחת, כאלה שהיא עושה בהם שימוש בעצמה, או מתנות לקול קידס שבשולחן, שמשרתים את כל הסובבים אשר זוכים לכמה דק׳ של סבלנות ושקט יחסי.

 

passover

 

 

 

1 // הגדה לילדים מבית bookface

 

הגדה מאוירת ומקוצרת שבה מככב הילד. שימו לב שיש ספרים שונים לבנים ולבנות (לאור כתיבה פרסונלאית). מתאים לגילאיי 2-10

מחיר >> מ-79 ש״ח

להשיג באתר bookface. לחצי כאן >> 

 

 

2 // צלחת פסח של shiranka

 

בד״כ סגנון העיצובי של צלחות לפסח חוטא בשמרניות משעממת. לשמחתנו shiranka האישה והאגדה עצבה צלחת פסח העשויה זכוכית לבנה עם כיתוב passover במרכז ואליה מתווספים 6 צלוחיות פורצלן קטנות עם איורים שונים המסמלים את החג.

מחיר >> 280 ש״ח

להשיג באתר של shiranka. לחצי כאן >>

 

 

3 // הגדה מעוצבת לפסח מבית ״אסופה״

 

כבר משנת 2013 ובכל שנה, אסופה, בית למעצבים מקומיים, מוציא מהדורה חדשה ומעוצבת של הגדה לפסח. retake מעניין ומחדש של מעצבים גרפיים מקומיים על סיפור יציאת מצרים שממציא את עצמו מחדש כל שנה.

מחיר >> 23$

להשיג באתר של אסופה. לחצי כאן >>

 

 

4 // פלייסמטים מבית kiki and rocko

 

פלייסמטים מיוחדים לליל הסדר המציגים את ההגדה כעיר מאויירת שכל בית בה הוא חלק מההגדה. הפלייסמטים יעזרו לילדים לעקוב אחר ההגדה בליל הסדר ואפשר למצוא בהם קריצות קטנות ורמיזות גם לקטנים וגם לגדולים.

הפלייסמטים מודפסים על נייר איכותי עם ציפוי שישמור עליהם מפני לכלוך.

מחיר >> 49 ש״ח ל5 יח׳

להשיג באתר של kiki and rocko. לחצי כאן >>

 

 

5 // ערכת הפעלה לפסח של clipclap

 

קליפ קלאפ הידועים בזכות ערכות ההפעךה החודשיים שלהם, יצאו החודש עם ערכת ההפעלה לפסח. מעין מירוץ היציאה ממצרים בו הילדים יעברו בפירמידות, יתגברו על עשרת המכות ובסופו של דבר יכריעו מי יצליח לצאת ראשון דרך הגלים ים סוף.

מלבד הערכה לפסח קליפ קלאפ גם הכינו לכם פרינטבל חינמי לקישוט שולחן החג. לחצי כאן להורדה >>

להשיג באתר קליפ קלאפ. לחצי כאן >> 

 

 

6 // אגרות ברכה חגיגיות מהית המעצב גיל פוזנר ו-PaPelo

 

מותג 'ברכה גלויה' מציג סדרת ברכות מעוצבות משולבות באלמנטים תלת מימדיים של פרחי נייר צבעוניים וחגיגיים. הסדרה כולה היא עבודת יד ישראלית, במהדורה מוגבלת וממוספרת (50 יח' לכל ברכה) בחסות סטודיו לעיצוב גרפי גיל פוזנר ו-  PaPelo – Festive Paper Flowers.

מחיר >> 20 ש״ח לגלויה

לפרטים נוספים ורכישה לחצי כאן >>

 

 

7 // ערכת משחקים לפסח חינמית להורדה

 

שירה מהבלוג pretty.simple.life יחד עם נעמה מהבלוג סימני דרך יצרו הפעלות קסומות לילדים שניתן להוריד וליצור יחד בבית. שירה יצרה שלושה משחקים שונים על בסיס שירי החג, (1) משחק זיכרון – ״אחד מי יודע״, (2) מגזרות נייר דופי צביעה ע״פ ״משה בתיבה״ ו-(3) קופסא לאחסון אגוזים ״מלאו כיסי באגוזים״.

לאתר של שירה ולהורדת הפרינטבלס לחצי כאן >>

 

 

8 // מכת צפרדעים

אחת ממכות מצרים הכי משעשעות ומעניינות היא מכת צפרדעים, במיוחד שמדמיינים אותן יורדות מן השמיים. נעמה מהבלוג סימני דרך זיהתה את העניין בעיני הילדים ויצרה כתר צפרדע שניתן להפדיס בבית, ויכול להפוף להפעלה אטרקטיבית במהלך הסדר.

לאתר של נעמה ולהורדת הכתר להדפסה לחצי כאן >>

 

 

 

 

the cool kids table >>

עשי זאת בעצמך כיסוי לאפיקומן >>

משמחת את המארחת. הגרסא לראש השנה >>

 

 

פסח שמח קול מאמס !

נופר וירדן!

 

 

1 תגובה

הוסף רשומת תגובה