קופסת הפלא

 

 

babybox21

 

יש מותגים שזכינו ללוות ממש מתחילת הדרך, ולראות איך הם גדלים, פורשים כנפיים ויוצאים בתרועה גדולה לאוויר העולם. הרבה שמענו על ניסיונות להפיק את הקופסא המושלמת בתחום הילדים, מיזמים שונים קמו ונעלמו, כאלה שהיה להם את רעיון טוב בידיים אבל לא הצליחו להמריא. עד שפגשנו את My baby box של רותם ונלי בן -טל, שותפים לחיים, להורות והיום לעסק שכבר מראה אותות הצלחה.

 

babybox7babybox10

 

My Baby Box קופסת הפתעה חודשית, מתאימה לשנה הראשונה של התינוק. בשונה מקונספטים אחרים, הייחודיות של My Baby Box תבועה בפרסונאליות. היכולת להתאים את תוכן הקופסה לגיל הילד, ההתפתחות שלו והעדפותיה של האמא, ככה שלא משנה באיזה שלב הצטרפתם לשירות, החבילה שתקבלו (או תעניקו) תתאים בדיוק לגיל הילד. My Baby Box מאמינים כי כל תינוק הוא מיוחד ולכן הסלוגן שלהם הוא Every Baby Is unique, so are our boxes

 

 

כמו בכל עסק מצליח החוויה האישית שלהם עם בתם אלה חשפה את הצורך והפוטנציאל הגלום. ההשראה המקורית לMy Baby Box מגיעה הרחק מפינלנד, שם נהוג להעניק ולקבל ערכת "Starter", חבילה שמטרתה לעזור להורים הטריים לדאוג לתינוק שרק נולד. החוויה של רותם ונלי היתה דומה אך שונה; ״כהורים טריים לבת ראשונה חווינו דווקא צורך במשהו מקיף וארוך טווח. משהו שילווה את החגיגה החודשית, ההתפתחות והגדילה שלה ושלנו עם שיק, הרבה סטייל ופאן״. אנחנו רווים במתנות ובתשומת לב ברבעון הראשון לאחר הלידה, אבל הצרכים והשאלות לא מפסיקים אחרי שלושה חודשים, דוקא אז אנחנו זקוקים לתשומת לב נוספת. ואז נולד הקונספט של קופסת הפתעות לשנה הראשונה, שילוב בין הרצוי לדרוש, בין הצורך לבין אלמנט ההפתעה שבקבלת מתנה, בעצם נולד My Baby Box.

 

babybox14

 

בשותפות כמו בזוגיות יש את החוליה הרעיונית והחוליה המבצעת, נלי אחראית על הקונספט ורותם בהגשמתו והפיכתו למציאות. הזוג פנה אלינו עוד בשלב ההדסטארט, בשילוב הגיוס החברתי לפרויקט, ולשמחתם, לשמחתנו ולשמחתכן הם הצליחו לגייס את הסכום הרצוי בזמן הנדרש ובאוקטובר 2015 יצאו לדרך. בשלב הזה חברו לירדן גלילי (כן כן, שלנו) ויחד אתם ירדן יצרה שפה מיתוגית חדשה, מקורית ומדויקת שתוכל להוביל ולעטוף את המוצרים המיוחדים שאגדו. מעבר להיותה כלי למשלוח, הקופסא הפכה להיות מוצר מבוקש בפני עצמו, ובזכות העיצוב והאיכות יכולה לשמש לאחסון ולדקורציה בחדר הילדים או בבית.

 

babybox17babybox4

 

בכל ערכה ישנו שילוב מנצח בין מוצרי ליווי התפתחותי, מוצרי טקסטיל וביגוד שונים, מוצרי האכלה, קוסמטיקה ועיצוב החדר. ישנו דגש רב על מוצרים ישראליים ויזמות מקומית כחול לבן, שלא מתפשר על איכות וייחודיות. מעבר לאלמנט ההפתעה, המנויי של My Baby Box מאפשר לך להיחשף ולהתנסות במוצרים חדשים המתאימים בדיוק בשבילך, בהתאם לשאלון שמילאת בתחילת הדרך.

 

babybox24  babybox30 babybox20 babybox31

 

אז איך בעצם זה עובד אתן שואלות? My Baby Box מציעים מגוון מנויים (ממש כמו מנוי למגזין) במהלכם מדי חודש נשלחת עד פתח הבית קופסא מעוצבת הכוללת 4-5 מוצרי בוטיק משתנים, המותאמים באופן אישי ומוקפד למשפחה ולתינוק. כל קופסא מיוחדת ושונה, ומוצריה מתפתחים עם התינוק, כך שלא משנה באיזה שלב הצטרפת או הענקת את השירות הוא יותאם לגיל התינוק.

 

אנחנו דנות הרבה בכל הנוגע למתנות לידה, מייעצות ומתייעצות על מנת כל פעם לחדש ולתת מענה שהוא הכי דרוש אך גם הכי רצוי, My baby box עושים את העבודה לקלה עבורנו. המנוי (בכל צורותיו) ממלא את הצורך שלנו להפתיע, לחדש ועדין לשמור על מתנה שהיא אישית ומלאת מחשבה.

 

לפרטים נוספים ורכישת מנוי היכנסו לאתר My Baby Box

לוקיישן צילומים: plus one loft

נופר וירדן

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה