הבריתה של עומר

הבריתה של עומר, הבת הקטנה של מיכל ורומה ואחות לפלג בת ה-2.4 לקוחה מכל אלבומי הפינטרסט שלנו. מקומה בכל אלבומי ההשראה שאנחנו אוספות לאורך השנים.

לפני כחודשיים מיכל, אחת מהקול מאמז הפעילות והבולטות בקבוצה שלנו קול מאמס חיפשה צלמ/ת מומלצים לאירוע קטן שתכננה עבור ביתה עומר. מהרגע שהעלתה את הפוסט אנחנו כבר הינו דרוכות, חיכינו לראות איזה נפלאות היא תיצור הפעם.

omer_brita

omer_brita2

 

omer_brita3
omer_brita8
omer_brita6 omer_brita10 omer_brita9
omer_brita12

 

התמונות ששלחה לנו איששו את כל מה שידענו, בחודש דצמבר חגגו בריתה חלומית ומתוקה לעומר בבית הראשונים בכפר ויתקין, אירוע מעוצב עד הפרטים הקטנים שלא נופל מאירוע חתונה כזה או אחר.

 

omer_brita13

omer_brita17 omer_brita16 omer_brita19omer_brita32
omer_brita21 omer_brita20 omer_brita24 omer_brita23 omer_brita22 omer_brita26 omer_brita25

omer_brita30

העובדה שמיכל, אמא לשתי בנות, יזמית בתחום האינטרנט המתמחה בשיווק בינלאומי, שלאחרונה פתחה עסק נוסף בתחום המסחר האינטרנטי יחד עם אחותה (ששש זה עוד סודי) לא מונעת ממנה להתעסק במה שהיא הכי אוהבת וזה לארח. עוד הרבה לפני שהפכה לאמא היא הייתה ידועה בתור זו שעושה את הדברים עד הסוף, שכל ארוחה או אירוע משפחתי הוא סיבה למסיבה.

 

omer_brita5

omer_brita27

omer_brita29

 

ככה שהגיע הזמן ליצור ימי הולדת (ועוד תירוצים כאלה) לבנות שלה היא כבר יודעת ומתוכננת לפחות חמש שנים מראש. את ההשראה לבריתה של עומר היא לקחה מהאתר Gingerray שקונספט הפילונים הוא אחד מה- Shower themes, לאחר גישוש נוסף בפינטרסט וברחבי הרשת היא צברה מבחר רעיונות נוספים לנושא הפילונים. למיכל יש נטייה קלה לאגרנות, אבל כשזה נוגע לדברים יפים כל המוסיף הרי זה משובח. היא אוספת ומלקטת אביזרים ועיצובים מכל ביקור בחו"ל או חנות שפתאום נתקלה בה בארץ וקונה "פריט פה פריט שם לאירועים עתידיים". לבריתה של עומר חיכה לה מאגר שווה של עיצובים שרק חיכו לצאת לעולם.

מיכל מעידה על עצמה שהיא לא חובבת מושבעת של ורוד, אבל בזמן ההיריון עם עומר מצאה את עצמה מתחברת מאד לורוד עתיק, כמו שניתן לראות בפלטת הצבעים שבחרה לאירוע. לבריתה ולקונספט הפילונים התמקדה ב2-3 צבעים שהובילו את התמא הצבעונית והעיצובית של האירוע.

 

omer_brita18

omer_brita11

omer_brita7

מיכל מספרת לנו שהכיף הגדול בהפקת האירועים הוא לפנק את האורחים. זו הדרך שלה להגיד תודה למי שטרח להגיע ולשמוח בשמחתה. חשוב לה שהכל יהיה ברוח העיצוב והאורחים שלה כבר יודעים למה לצפות מאירוע תחת ידיה. מיכל תמיד דואגת לשי קטן, תמיד תצא עם משהו ביד אם זה פרחים או חלה לשבת, שקית ממתקים וכדומה. גם בבריתה של עומר מכיוון שנערכה בשישי מיכל דאגה לחלות טריות ומתוקות מאגדת לחם שחיכו לכל אורח ביציאה.

 

omer_brita31

omer_brita28

 

צילום // PHOTO PAPI by NOA KEDMI

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה