גלריית פוסטרים לחדרי ילדים

 

אחד היתרונות הבולטים בעיצוב חדרי ילדים שאין דבר כזה "מוגזם" או "קיצוני", ברגע שהחלטת על קו עיצובי מסוים מותר לך ואף רצוי ללכת איתו עד הסוף. דרך קלה, זולה ומלאת סגנון על מנת לחזק את הקונספט העיצובי של החדר היא תליית גלריית פוסטרים ו/או תמונות בקיר בחדר. זה דרך מצוינת להעביר את המסר ולהכניס את הצבעוניות הרצויה בצורה מתוחכמת אך לא מאולצת.

 

כחלק מהפינות שלנו בסדרה "החיים הטובים על פי נועה תשבי" שתפנו את נועה ואתכן בכל הטרנדים הכי חמים בעיצוב חדרי ילדים. הטרנד הבולט והאהוב עלינו במיוחד הוא טרנד השחור לבן. ולכן מן הראוי שנמצא את הפוסטרים הכי שווים שיש בטרנד העיצובי הזה, ואם כ"כ הקפדנו על איך הכי נכון לבנות גלריה כבר אספנו בשבילכן אופציה נהדרת לגלריה שכולה שחור לבן.

 

posters1

בכיוון השעון >> פוסטר ירח >> פוסטר X של הביתה >> באנר Moon Walker >> פוסטר מסדרת ה-Circus fun של Ndoto >> האיש הראשון על הירח >> פוסטר Baby

 

 

אקלקטיות היא המפתח, זה סגנון עיצובי מושלם בשביל גלריית תמונות, ופלטת צבעים מתוקה אך נועזת כמו שבחרנו פה מתאימה לחדר גם של בנים וגם של בנות.

 

posters12

בכיוון השעון >> ראש ארנב >> פוסטר א' ב' להורדה בחינם >> פוסטר קקטוס >> עננים מורידים לבבות של Typos >> פוסטר מעוינים >> פוסטר כאילו גיאומטרי >> פוסטר You Rock של ברברלה

 

 

הטרנד השבטי עדין לא עזב אותנו, חיות, נוצות וצבעי אדמה זה אחד הטרנדים הבועטים שמסרבים להיעלם ובצדק. ואיך אפשר להשיג את המראה הזה אתן שואלות? רקע לבן, מוצרי עץ, צבעוניות נעימה וחמה לצד אייקונים שבטיים ישיגו את האפקט הרצוי.

 

posters13

בכיוון השעון >> פוסטר פנדה נוצות >> באנר שבטי >> ג'ירפה בייבי >> קוביות שבטיות >> You are our greatest adventure >> משולשים וחצים גיאומטריים

 

שימי לב שתליית גלריית תמונות היא אומנות בפני עצמה, מצאנו מגוון הדרכות גם בבלוג המופלא evenyaru של שירה גנני וגם בכל רחבי הפינטרסט שיסייעו לך בשלב התלייה.

 

 

הכללים העיקריים >>

 

1 // אל תפחדו להשתמש במגוון גדלים, להיפך זה אפילו יהפוך את הגלריה למעניינת עוד יותר.

 

2 // בהמשך לכלל מס' 1, העזו והוסיפו אלמנט תלייה שהוא אינו פוסטר או תמונה כמו ראש גאומטרי של חיה או באנר מבד.

 

3 // שמרו על סימטריה, דאגו לשמור על מרווחים זהים והיגיון לעיניים.

 

4 // בד"כ (אם כי ממש לא תמיד), יש פסי רוחב ואורך שמגדירים את הגלריה. דאגו לעבוד סביבם ואז תייצרו את האיזון הרצוי לעין.

 

5 // אקלקטיות. לא חייבים לרכוש הכל מאותו מקום על מנת לייצר שפה אחידה, להיפך בטרנד כמו טרנד ניתן ללקט ממגוון ספקים שונים ועדיין לייצר שפה דומה ואפילו זהה.

 

6 // צבעוניות. כמו בכל מה שקשור לעיצוב החדר בחרו פלטת צבעים קבועה וחפשו תמונות שמחמיאות ומדברות בפלטה הזו.

 

7 // תלייה. גם בשלב התלייה לא חייבים ללכת לפי הדרך הקונבנציונאלית. מסגרות, וואשי טייפ, או קליפסים כולם פתרונות מצוינים לתלייה של הפוסטר על הקיר.

 

 

שתפו אותנו בגלריות הפוסטרים שלכן באינסטגרם coolandbello@

 

נופר וירדן

 

 

 

2 תגובה אחת

הוסף רשומת תגובה