cool gift | מתנות לגיל שנה

 

הגיע הרגע ובלי ששמת לב הוא כבר בן שנה. ההתרגשות בשיאה, כי מהעולל הקטן שיצא ממך רק לא מזמן מסתובב לו (או זוחל לו) ילד קטן שלנצח יהיה התינוק שלך. אמנם הוא עדין לא מתבטא במילים אבל את כבר יודעת בדיוק מה הוא רוצה. לקראת יום הולדת שנה את מוצפת בשאלות "מה לקנות לו? מה חסר לו? מה הוא אוהב?" ובמיוחד בשביל העת הזו הכנו את המדריך למתנות ליום הולדת שנה.

 

בדומה למתנות ללידה יש משמעות רבה לקרבה ורמת הציפיות משתנה בהתאם. יש הבדל משמעותי בין המתנה שנקבל מהחברים מהגן לעומת המתנה השווה מסבא וסבתא. לשם כך גם את הרשימה הזו חלקנו ע"פ קשת מחירים רחבה.

 

 

עד 100 ש"ח

____________________________

 

סקוטצ'יקיד חיות

 

אנחנו מעריכות מתנות שגורמות לנו להשקיע זמן בילדים שלנו. לגיל שנה זה משחק מצוין, שחושף בפני הילדים שלנו את עולם חיות המשק וסביבתם, מאפשר לתרגל קשר עין יד והתאמה ותמיד אפשר לפתחו ולשאול "איך עושה פרה?"

מחירו 45.90 ש"ח בשילב 

 

1year

 

התנין הרוקד

 

מאותם משחקים שמעודדים הליכה, שבעת המשיכה שלו החלקים מתחברים ונפרדים ויוצרים מקצב. הוא אחד המשחקים הכי מוערכים ונמכרים של plan toys, שבהפקה הצילומים שלנו cool home למדתן כמה אנחנו אוהבות. המוצר זכה בפרסים  רבים בעולם העיצוב והמשחק.

מחיר 90 ש"ח באתר ענטל 

 

cool_homeb18

צילום // טלי דברת מתוך cool home

 

 

משחק לאמבטיה

 

זמן אמבטיה זו אחת החוויות המהנות והזכורות בכל גיל, ומשחק לאמבטיה זה מתנה נפלאה דווקא לגיל שנה. מהרגע שהם יושבים אנחנו מקדישות כמעט כל ערב במילוי אמבטיה מלאה מים ומקדישות זמן איכות והם נהנים מכל רגע.

משחק לאמבטיה של Imaginerium מחירו 99 ש"ח. לאתר >> 

 

1year2

 

 

 

עד 200 ש"ח

____________________________

 

 

ספר 'קוראימלי'

 

תחושת האני מתעצמת מגיל שנה, ההבנה מי אני במרחב היא חלק בלתי נפרד מהגדילה וההתפתחות. קוראימלי, ספר מטריף שבו הירח, הכוכבים והחיות מרכיבים את שם הילד והוא מאוייר וכתוב בהתאם לאותיות שמו. עד היום אהוב ביותר על הבנים שלנו, כאילו היה כתוב במיוחד עבורם.

מחירו 109 ש"ח להשיג באתר >>

 

1year9

 

 

משחק לרכב של Taf Toys

 

גיל שנה מציין את ההיפרדות מהסלקל והמעבר לכסא של "גדולים". מעבר לרכישת הכסא (שיכולה להיות מתנה מצוינת מהסבא והסבתא) צעצוע לרכב היא מתנה נהדרת שחוגגת את המאורע המשמח. ואל לנו לשכוח שבנסיעות ארוכות צריך גם בידור.

מחירו 149 ש"ח ניתן במגוון חנויות הפזורות ברחבי הארץ

 

1year3

 

 

שולחן יצירה לילדים Lat מ- Ikea

 

גיל שנה אמנם צעיר לפעילויות יצירה, אבל זה זמן שעצמאות היא חלק בלתי נפרד מההתפתחות שלהם. שולחן יצירה כמו זה של איקאה ישמש אתכם לא רק לציור, אלא גם יכול להיות לארוחות צהריים ולתרגול אכילה עצמאית, משחקי דימיון ועוד. המראה הבסיסי של הערכה אמנם טיפה סתמי, אבל תמיד אפשר לשדרג כמו שמצאנו באתר All About Ami

מחיר 149 ש"ח באתר איקאה

 

1year6

 

 

 

עד 350 ש"ח

____________________________

 

עגלת פעילות

 

עידוד הליכה זה חלק בלתי נפרד לשהגיעו לגיל שנה, גם אלה שהתחילו ללכת מוקדם מן הצפוי עדין צריכים את התמיכה כדי לתרגל. עגלת פעילות משמשת למשחק ולשיפור ההליכה, ואם היא מעץ כמו של Lelin אז אנחנו בשמחה נכניס אותה הביתה.

מחירה 289 ₪ באתר ענטל

 

1year8

 

 

 

בימבה אופנוע של אימגנריום

 

גיל שנה זה גיל הבימבות. ובמקום להתקע עם בימבה שאת מתביישת לצאת איתה מהבית, תוכלי לכוון את הדודה או חברה הכי טובה להכנס לסניף הקרוב של אימג׳נריום ולרכוש אופנוע/בימבה חתיכי בצבע אדום שחור או ורוד אפור. מניסיון שלנו הוא יציב וישרת אתכם למעלה משנה.

מחירו 349 ₪ באימג׳נריום 

1year4

 

מריצה/הליכון דחיפה

 

בדומה לעגלת הפעילות מעץ, מריצת עץ מבית בריו השוודית  גם ״יפה וגם אופה״, משמע גם תשמש אותם בעידוד הליכה ומשחק בקוביות אבל יתרה מזאת היא המריצת קוביות הכי יפה שאי פעם ראינו.

מחירה עכשיו 359 ₪ להשיג במאמא יוקרו 

 

 

1year5

 

 

 

מ – 500 ש"ח

____________________________

 

שולחן כתיבה לקטנים

 

אמנם לא המוצר הכי פרקטי בחבורה, אבל בהחלט זוכה במוצר הכי יפה. שולחן כתיבה וכסא תואם מבית Plan toys עשוי עץ, עם מקום אחסון מובנה בתחתית השולחן.

מחיר לסט 700 ש״ח ולהשיג באתר ענטל 

 

 

 

 

1year7

 

 

 

יש מתנה שווה את נוהגת לתת לגיל שנה ולא חשבנו עליה? שתפי אותנו ואת שאר הקול מאמס בקבוצה הסגורה שלנו cool and belo moms

 

נופר וירדן

 

 

 

 

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה