cool mom | חן שרון

חן שרון היא cool mom במלוא מובן המילה, אמא לשניים, בלוגרית ותיקה ומחזיקה באחת המשרות המאתגרות והמעניינות בתחומה. הקול מאמ הזו חושפת בפנינו את נוסחת הפלא שהופכת אותה לכזו.

 

1 / שם: חן שרון

 

2 / מצב משפחתי: חיה בזוגיות + 2 טום 6, אמה 1. בחרנו שלא להינשא כדת משה וישראל אלא כדין, אנחנו מנהלים אורך חיים שוויוני (לא נשואים פורמלית) ובמקום כתובה חתמנו על הסכם חיים משותפים.

 

3 / מקצוע/עיסוק:

הדיי ג'וב שלי הוא עוזרת אישית למנכ"ל חברת Tiny Love  ובשעות הפנאי בעלת הבלוג Daily Something

 

4 / יום בחיי

7:00 בבוקר

 

chen_sharon

 

אני משתייכת לחלק הזה באנושות שמאוד אוהב את הבקרים. גם עוד לפני שהפכתי לאמא והיקיצות הפכו לפחות טבעיות בשעות המוקדמות, תמיד נהניתי מהשקט של הבוקר, מהריח של הטריות כך ש 07:00 בבוקר מאז ומתמיד היתה שעה שאני כבר אחרי כוס קפה אחת לפחות. מאז שהפכתי לאמא (ובעיקר אמא ל-2) הלוגיסטיקות הן קצת יותר מאתגרות, אני מאוד משתדלת לא לוותר לעצמי וכן מנסה לתת לדברים שאני זקוקה להם את המקום שמגיע להם , הן לגוף והן לנפש , ולכן מספר בקרים בשבוע 07:00 מבוקר היא בדיוק השעה בה אני מסיימת אימון בחדר הכושר ואני בדרכי הביתה להתקלח, להתארגן ולצאת עם אמה לכיוון המטפלת .

בשאר הימים בשעה  07:00 בבוקר אני כבר בדרכים עם אמה, לא לפני שאני נפרדת בנשיקות ובקנאה רבה מטום (6) שעדיין ישן.

האתגר הגדול באמת הוא בימים שאמיר, בן זוגי בחו"ל. בבקרים כאלו תמחקו את כל מה שכתבתי כאן ותתארו כאוס אחד גדול ומתמשך.

 

12:00 בצהריים

 

chen_sharon5

במשרד. בדר"כ השעה בה מתחילים להתארגן לקראת ארוחת צהריים . כעקרון אף פעם לא אוכלת בשולחן העבודה, אני מאמינה גדולה בהפסקות יזומות ושוברי שיגרה שחייבים לעשות תוך כדי העשייה השוטפת.

 

16:00 אחה"צ

 

chen_sharon2

 

במשרד. פעם בשבוע אני יוצאת מוקדם כדי לאסוף את שני הילדים.  פעמיים בשבוע אני נשארת עד מאוחר במשרד ופעמיים בשבוע יוצאת ב 16:30 לאסוף את אמה.

 

21:00 בערב

chen_sharon3

מדובר ב Happy Hour הפרטי שלי . אחרי שהחזרנו את הבית למצב סביר, אחרי ארוחות הערב, מקלחות, סיפורים what have you  תמצאו אותי עם כוס יין ביד. כל ערב. עושה את אחד מהבאים : רואה סרט/סדרה, קוראת, משוטטת בעולם הוירטואלי , משלימה עבודה או עושה קצת בלוגינג.

 

5 / מה הוא הרגע ששינה את חייך?

ללא ספק הרגע שהפכתי לאמא , לא מבחינה טכנית יום היוולדו של טום אלא הרגע המכונן הזה אחרי שנפרדים מהרגעים הטכניים בגידול תינוק קטן, כשמתחילות התובנות האמיתות לגבי משמעות ההורות.

chen_sharon6

 

6 / מי הוא/היא המודל לחיקוי שלך

אין אחד או אחת כזו, אבל כשאני מתבוננת על "מורי הדרך" שליוו ומלווים אותי , ונמצאות שם בעיקר נשים יוצרות, עצמאיות ובעלות דעה וסגנון חיים מעוררי השראה.

 

7 / על מה את מצטערת?

יש דבר אחד שאני מצטערת עליו והוא העובדה שהפסקתי לרקוד בלט קלאסי בנעורי. רקדתי בלט  מגיל 5 לערך ועד גיל 14, אז החלטתי לפרוש לטובת ספורט אחר, מספר שנים לאחר מכן חזרתי ורקדתי במשך כשנתיים בערך עד הגיוס. מאז, נעלי הפוינט שלי מאוחסנות בציפייה שהחשק ישוב.

מעבר לזה אני משתדלת לא לעסוק בלהצטער ולהתחרט על העבר אלא להישיר מבט קדימה, ולראות בהחלטות שקיבלתי בחיים כהחלטות שהיו הנכונות לאותו הרגע בהן התקבלו מתוך מכלול הסיבות שהביאו אותי לקבל אותן.

 

8 / איפה את עוד 10 שנים?

השאלה הכי קשה כאן בשאלון. כדי לענות עליה ניסיתי להסתכל 10 שנים אחורה ולראות האם אי פעם דמיינתי שאני אהיה היכן שאני 10 שנים קדימה. התשובה היא לא. אז אני יכולה רק לקוות שאהיה במקום טוב ומאושר, ככל הניראה אהיה עסוקה בהכנות לבתמצווש של אמה. לגבי כל השאר, נשאיר את זה פתוח. למדתי שהחלומות שלי משתנים ומתפתחים אז לא בא לקבע אותם כאן כרגע.

 

9 / בילוי זוגי אולטימטיבי

חו"ל. לגלות מחוזות חדשים או לחזור למוכרים ואהובים.

 

10 / בילוי משפחתי אולטימטיבי

בקיץ – ים, בחורף – שנ"צ

 

11 / אתר/בלוג אהוב? ולמה?

אשתף באתר שאני מוצאת עצמי חוזרת אליו שוב ושוב, גם בגלל האסתטיקה הנהדרת שלו, אבל בעיקר בגלל התוכן שמאוד רלוונטי ומדוייק עבורי: הבחירות הנהדרות של רוב הדברים שהם מעלים. מקום נהדר שמאגד הרבה מאוד יוצרים ומותגים, מכסה קשת מאוד רחבה של סקטורים, מזוקק, עשוי וכתוב בקצרה ובדיוק רב Trendland.com

 

12 / חשבון אינסטגרם שיש לעקוב אחריו? ולמה?

כיוון שאני פחות פעילה בפלטפורמה , אני אמליץ על חשבון שבעבר פירגנתי לו בבלוג, בחור צרפתי שמתעד את פריז (ללא ספק אחת הערים האהובות עלי ביקום) מנקודת מבט יצירתית וצבעונית ביותר parisianfloors@

 

13 / מי זו חן בשלוש מילים:

אישה

אמא

בת-זוג

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה