החיים על פי נועה תשבי | רשימת לידה

את רשימת הלידה אנחנו מחלקות לשניים; (1) דברים שאת צריכה או חייבת כמו עריסה, מיטה וכדומה ו (2) דברים שאת רוצה. מוצרים שיחוללו שינוי משמעותי בחודשים הראשונים של העולל ושלך. זה הפוסט החמישי בסדרה "החיים על פי נועה תשבי " ולקראת לידתה הצפויה של נועה גבשנו רשימה של מוצרים, גאדג'טים, שאחרי שרכשת לא תדעי איך חיית את חייך בלעדיהם.

 

1 // MamaRoo באונסר של 4moms

אולי המוצר הכי מדובר בשוק בשנתיים האחרונות הוא הבאונסר/כסא/טרמפולינה MamaRoo של 4moms, יש לו 6 מצבי נענוע שונים, ניתן לשליטה מרחוק ע"י אפליקציה (מחובר בלוטות'), מנגן ויש לו אפילו חיבור לMP3. שלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו לא בעד הרגלי נענוע – אבל במקרים שאת מבלה לילות שלמים על כדור פיזיו ענק כדאי אולי לשקול לבקש את הבאונסר של 4moms מהסבתא.

 

 

 

5

 

2 // babycook  של Beaba

אולי אחד הגדג'אטים היותר מוכרים מבין הרשימה. הבייבי קוק של ביבה מאדה, חותך, קוצץ, מרסק והכל במוצר אחד. לאימהות כמוני, המטבח ואני לא חברים בלשון המעטה, שלב הטעימות הפך נעים יותר לאור הפשטות והקלות שהבייבי קוק מאפשר.

 

 

 

52

 

3 // אמבטיה לשלבים הראשונים של 4moms

במיוחד בילד ראשון ובחודשים הראשונים לחייו אנחנו דואגות ושמות אקסטרה תשומת לב לכל לכלוך או תזוזה. היתרון של האמבטיה של 4moms הוא בויסות המים, יצירת סירקולציה של המים בין מים נקיים ל"מזוהמים". בנוסף מותקן חיישן חום שמודד את חום המים באמבטיה למניעת כוויות.

 

53

 

4 // מוניטור של חברת Withings

החשיבות והיתרונות של מוניטור בחדר ילדים מוכרים לכולנו. אבל היתרונות של המוניטור הזה מלבד מראה עשוי ללא רבב, נקי ומעוצב הוא הפונקציונליות. המוניטור של Withings משדר לאפליקציה בסמארטפון שלכם ולכן לכל מקום שתלכו תמיד תהיו בבקרה. היתרונות שלו מלבד היותו מוניטור לצפייה, הוא שליטה מרחוק. ניתן להדליק נורה המשמשת שאור לילה, או להפעיל מוזיקה מרגיעה שעשויה לעזור להירדם.

54

 

5 // משקל מבית Withings

אנחנו חרדות בחודשים הראשונים, ולאור זה הביקורים שלנו בטיפת חלב נהיים תכופים יותר. במיוחד בשלב זה המציאו את Smart kid scale. היתרון של המשקל הביתי של Withings זה המעקב. המשקל מתאים מגיל 0 ועד גילאי 8 ובעזרת אפליקציה עורך מעקב גדילה קבוע לילד.

 

56

 

5 // מכונה להכנת בקבוקים של BabyNes

מכונת אספרסו רק לתחליפי מזון. פשוט מאד. ואנחנו אומרת איך לא המציאו את זה קודם?! תדמיינו מכשיר אסתטי וידידותי שמכין לכם את הבקבוק בדיוק עם הכמות הרצויה, בחום הדרוש ואפליקציה שדואגת למעקב תזונתי.

 

 

57

 

לקטע המלא קול אנד בלו מציגות רשימת לידה יוקרתית // החיים על פי נועה תשבי פרק 26 >>

 

• • •

נופר לובשת שמלה של Alef Alef

תכשיטים הגר סתת

נעליים של Lacoste

• • •

נופר וירדן

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה