Rocker Napper x cool & bello

אחד מהדברים שאנחנו הכי אוהבות בקול זה שת"פ. וכשטייני לאב השיקו פרויקט מיוחד למוצר הדגל שלהם Rocker Napper, נענו לאתגר. ירדן ואני נבחרנו לצד 3 מעצבות מוצר מובילות לעצב את הרוקר נאפר. כל אחת מאתנו מגיעה מעולם אסתטי אחר והמטרה היתה לראות את העולמות שלנו משתלבים (או לא משתלבים) עם הרוח החדשה של tiny love.

 

בפוסט הזה נספר לכן על תהליך העבודה (עצבנו 20 בסוף בחרנו 2), נראה לכם את ההשראות שלנו ובעצם איך נוצר מוצר חדש. מ-ת-ח-י-ל-י-ם…

 

בשלהי 2014 עוד לפני שקול נולד במתכונתו הנוכחית פנתה אלי חברה טובה וקולגה מעולם הבלוגרים לגבי פרויקט לא מהעולם הזה שהיא רוקחת. כחלק מתהליך התפתחותי של tiny love (הידעתן? חברה ישראלית שנמכרה רק לא מזמן לחברה בינלאומית) נוצר פרויקט צדדי לפיתוח קטגורית הgear של החברה, ומטרתו לשבור את הדפוסים המוכרים שלהם ולעשות ניסיון לשת"פ בין מעצבים ויזמים לבין החברה. לפרויקט לקח קצת זמן להתניע, וערב השקתו ירדן כבר הצטרפה ועבדנו עד השעות הקטנות על קול אנד בלו 2.0.

 

השלב הראשון הוא השראה. היתרון של ירדן ושלי הוא היכולת לזהות טרנדים מהעולם הרבה לפני השפעתם על ה- Mainstream, עולם התוכן שלנו, כל אחת בתחומה, רווי בהשראות יומיומיות שמחלחלות גם מבלי שנשים לב. כמו בכל פרויקט גדול כקטן אנחנו פותחות אלבום פינטרסט. הוא מתחיל כסודי. אבל יוצא לאויר העולם כאשר הפרויקט נולד.

 

כל אחת מאתנו נעצה מגוון של השראות ממגוון תחומים שונים מהטבע, עיצוב הבית, הטקסטיל, ה stationary, עיצוב גרפי, עיצוב לילדים ועוד. בסינרגיה מופלאה שאח"כ למדנו שתאפיין אותנו מאד,  דברנו באותה השפה. מאלבום מלא בהשראה הצלחנו לזהות 5 טרנדים מובילים;

 

טרנד השיבורי >> או המושג שמוכר לנו יותר ה- tie dye

צבעוניות עשירה הנעה בין חום לקור. נותנת תחושה על עבודת יד שניחנת בזרימה ובמקריות. השיבורי מקנה רוגע ושלווה.

 

rocker10

 

טרנד השפרצות הצבע >>

בדומה לשיבורי גם פה צבעים משחקים תפקיד מכריע והרנדומליות הכביכול לא מתוכננת היא המפתח. גם פה המפתח טמון בעבודת יד, אבל היא מגיעה מעולם האומנות אשר ניחן בצבעים בוהקים וקונטרסטים.

 

rocker

 

טרנד פסגת ההר >>

בדומה להשראות שקדמו לו גם פה יש דגש על צבעוניות. אבל במקרה של Mountain top הצבעוניות רגועה יותר, מקורה מעולמות הטבע בדגש על היערות, הנחלים ואויר הלילה הצלול. דווקא פה מתחיל לבצבץ הטרנד הגיאומטרי, וכבר לא כ"כ מורגשת עבודת היד כמו בהשראות הקודמות.

 

rocker4

 

טרנד הגוונים >>

טרנד הפאטרן הגאומטרי לא חלף מבלי שנשים אליו את תשומת הלב הראויה. אבל הצורות והצבעים שאנחנו דמיינו בעיני רוחנו מורכבים יותר, ויוצרים צורות בלתי נגמרות בזכות שימוש בגוונים (שלקוחים מעולם השיבורי) במיקומים שונים ובצורות שונות (שמגיעים מהעולם הגאומטרי).

 

rocker13

 

טרנד אורבני שחור לבן >>

זה לא היה קול אנד בלו אם לא הינו מוצאות את עצמנו בעולם מונוכרומטי שכולו שחור לבן. ולכן בגיבושו של הטרנד החמישי, שלבנו בין הצבעוניות של שחור ולבן, טרנד מריחות המכחול ועבודת היד והעולם הגיאומטרי.

 

rocker7

 

מ5 ההשראות האלה נולדו כ20 עיצובים שונים שרובם ירדו בעריכה הראשונית שלנו. חפשנו את העיצובים שיתאימו לחלל הבית ולא ירגישו כנטע זר כמו רוב הטרמפולינות בתחום, שיהיו נקיים מהפניה מגדרית וישרתו אימהות מכל הסגנונות. משכנו ונמשכנו להמון כיוונים, ולפגישה הרשמית שנערכה במשרדי טייני לאב הצגנו 5 דוגמאות גרפיות שעברו את הסינון הראשוני שלנו.

 

 

rockerb4

 

שלושת הדגמים הראשונים נפלו בסיבוב השני, וטוב שכך. כמו שציינו נגענו במגוון רחב של סגנונות שמרוב ההיצע הרגשנו שאבדנו את הדרך. לירדן ולי היו 2 פייבוריטים לניצחון, וכנראה שזה הורגש כי שני העיצובים האהובים עלינו נבחרו לסיבוב הבא, ויצאו להדפסה ולתפירה.

 

דוגמה מס' 1 // טרנד אורבני שחור לבן

 

rockerb6rocer_photos7rocer_photos8 rocer_photos6 rocer_photos5

טטרא של minimine |  משטח פעילות של pepite | שטיח כוכב וכריות של הביתה

 

 

דוגמה מס' 2 // גוונים גיאומטריים

 

rockerb8

rocer_photos9rocer_photos4rocer_photosrocer_photos2rocer_photos3

שמיכת sweet dreams  של ברברלה | סוסון כוכבים של pepite | טטרא של minimine

• • •

התמונות לקוחות מההפקה המשותפת שלנו עם הביתה cool home

צילום //  טלי דברת צילום לייףסטייל

• • •

אמנם שני הדגמים הסופיים שלו לא נבחרו להוביל את הליין החדש של הרוקר נאפר, אבל זו היתה חוויה מהנה ומלמדת שפתחה אותנו לעולם הגדול מבלי לוותר על העקרונות העיצוביים שלנו.

 

והכי טוב זכינו בדגם יחיד ומיוחד של Rocker napper x cool & bello

 

נופר וירדן

 

 

 

8 תגובה אחת

 • שרה פלוט

  20.11.2015 ב 11:07 הגב

  זה פשוט מהמם! איזה אלופות!
  תהליך מופלא ותוצאות מופלאות.

 • דניאל

  28.11.2015 ב 21:02 הגב

  העיצובים לטרמפולינה של שילב מהממים. מה הסיכוי להזמין סט לטרמפולינה שכבר יש לי?

  • coolandbello

   29.11.2015 ב 13:57 הגב

   המוצר שעצבנו לא יצא עדין לפיתוח. במידה וכאשר יצא לפועל נדאג לעדכן.

 • Cool & Bello | 8 מתנות לידה מנצחות

  30.11.2015 ב 18:27 הגב

  […] וככה מתאים לנו גם אם ישב בסלון. (במיוחד כאשר מדובר על העיצוב שלנו […]

 • Cool & Bello | החיים הם כמו קרקס

  07.12.2015 ב 18:18 הגב

  […] משנה, כחלק מצוות המעצבות שלקחו חלק בפרויקט המיוחד לטייני לאב. תהליך היצירה של מיכל הוא תהליך מתמיד ובלתי פוסק; "יש […]

 • נצח

  30.04.2016 ב 09:46 הגב

  שלום!האם זה יצא לפועל?יש לי טרמפולינה בבית ואני רוצה רק את הבד

  • coolandbello

   02.05.2016 ב 16:05 הגב

   הי נצח, העיצוב של הרוקר נאפר הוא עיצוב של cool & bello במסגרת פרויקט מיוחד ושת"פ עם טייני לאב. בשלב זה עדין לא נמכר בחנויות.

 • לורל

  05.08.2017 ב 23:35 הגב

  האם כבר ניתן לרכוש את הבד?

הוסף רשומת תגובה